"Арабела" по Диема Фемили

  • 1 776
  • 18
Днес случайно попаднах на това страхотно чешко (чехословашко) филмче по Диема Фемили. Дават го от 17.30 часа. Озвучаването е ново, защото гласът на Арабела е на Гергана от "Иначе" по БТВ. Пускам темата просто информативно, защото предполагам, че има и други като мен, които мрат за старите чешки, руски, немски и дори български детски филми.
Виж целия пост
# 1
Страхотно. Много благодаря за инфото. Вкъщи всички сме фенове на тези филми. Скоро синът ми го гледа и страшно се зарадвах, че много му хареса.
Виж целия пост
# 2
Страхотно, утре ще го гледаме!
Виж целия пост
# 3
И аз вчера го хванах най-случайно, като дете много го харесвах това филмче. Децата и те се загледаха, та може да го следим.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за инфото!
Тази вечер ще пробвам щерката да го гледа - не знам, дали ще и е интересно. На мен навремето ми беше Wink.
Виж целия пост
# 5
Колко жалко, че е толкова рано. Никога не насмогвам да довлека децата вкъщи до това време. Обикновено се прибираме след 18.30 часа. А не го ли повтарят в събота и неделя?
Виж целия пост
# 6
Филмът е от вашето детство. Гледах го заедно с моите деца и още си мечтая за пръстена на Арабела. Жалко, че е толкова рано, бих го гледала с удоволствие отново.
Виж целия пост
# 7
Когато пуснах преди месец филмчето на сина ми, установих, че е пълен с майтапи. Едно време гледах на него само от вълшебната страна.

До коя серия са стигнали?
Виж целия пост
# 8
Когато пуснах преди месец филмчето на сина ми, установих, че е пълен с майтапи. Едно време гледах на него само от вълшебната страна.

До коя серия са стигнали?

Вчера в серията Арабела скри главата на Мекота (или Пекота) в един шкаф, намери наметалото, куфара, пръстена и кълбото и се прехвърли в света на хората, където Петър бленуваше за нея, с една дума, историята е сравнително в началото си.
Виж целия пост
# 9
Сигурно е само 30 мин, днес малко след 6 даваха някаква сапунка. Или изобщо го е нямало.
Виж целия пост
# 10
Сигурно е само 30 мин, днес малко след 6 даваха някаква сапунка. Или изобщо го е нямало.

само 30 минути е наистина.
Виж целия пост
# 11
не мога да повярвам, че го дават, беше ми любим филм като бях малка, ще следя за него и дано и Мария да го хареса
Виж целия пост
# 12
Някой знае ли дали са качени някъде сериите с БГ аудио ............?
Виж целия пост
# 13
Изтеглих си всички серии и си ги изгледах с голямо удоволствие
Виж целия пост
# 14
  #Cussing outиххх, че ме е яд, че сме го пропуснали досега ooooh!. Доскоро даваха филмчето за Пумукъл и всички / вкл. и главата на семейството/ го гледахме с кеф. А малката и без това е луд фен на всякакви принцеси и прочие такива същества...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия