Хотел Олимп, Велинград

  • 2 036
  • 4
Мислим около Коледа да разпуснем за седмица в някой спа хотел и отново се спряхме на Велинград. Само че този път ми се ще да посетим х-л Олимп.
Прочетох тоста мнения във форума /за щастие повечето положителни/, но ме притеснява едно мнение, че в хотела се пушило навсякъде и било доста задимено.
Моля, ако има скоро ходили там-споделете дали все още е така.
Виж целия пост
# 1
И аз се притеснявах за пушенето, но се оказа, че притесненията ми са напразни. Никъде не беше задимено. Има едно барче близо до басейна, където може да се пуши, но не се усеща при басейна.
Виждам, че си с малки дечица, затова си вземи пояси, защото на практика детски басейн няма. Най-плитката част на басейна май беше 1,2 м.
Като цяло хотелът много ми хареса. Бяхме там миналата седмица.
Ето и малко снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193242
Виж целия пост
# 2
Мислим около Коледа да разпуснем за седмица в някой спа хотел и отново се спряхме на Велинград. Само че този път ми се ще да посетим х-л Олимп.
Прочетох тоста мнения във форума /за щастие повечето положителни/, но ме притеснява едно мнение, че в хотела се пушило навсякъде и било доста задимено.
Моля, ако има скоро ходили там-споделете дали все още е така.
Няма такова нещо ,никъде не е задимено.Хотела е супер.Аз останах с много добри впечатления от там.
Виж целия пост
# 3
видя ли темата за Спа хотелите newsm78
там има толкова писано за Олимп последните страници, както за никой хотел,че и скорошни мнения(включително моето)


lady_Blu Hug позволи ми да те поправя-най плитката част беше 95см
а снимките ти са страхотни-защо не ги пуснеш и в другата тема за Спа хотелите,ще са полезни
Виж целия пост
# 4
Момичета, благодаря ви за отговорите Hug
Точно това ми се щеше да чуя Wink
Вече направих резервацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия