до мамите с кошарите на 2 нива:)

  • 1 943
  • 47
Здравейте,мами!не можах да открия подобна обсъждана тема,та въпросът ми към вас е: на колко месеца бяха децата ви,когато махнахте горното ниво на кошарата? Моя прави бегли опити за обръщане и вчера ми просветна,че скоро май ще трябва да се действа:)
Виж целия пост
# 1
Все още не сме го свалили на долното ниво. Засега не се налага. Peace
Виж целия пост
# 2
И аз още не съм го свалила. Но си мисля, че трябва да го направя, когато започнат опитите да се изправя.
Виж целия пост
# 3
 Свалихме нивото, когато Габи стана на 7 месеца. Оттогава почна да се опитва да се набира на решетката и се изправяше на коленца на нея!
 Мисля, че още ви е рано, но ако ще си по-спокойна - сваляте го! Peace
 Самото обръщане не значи, че ще падне. Почне ли обаче да се хваща за решетката и да се надига, става опасно!
Виж целия пост
# 4
И аз още не съм го свалила,все още не може да се изправи на 100% от легнало положение.Но ако ти ще спиш по спокойно по добре го смъкни
Виж целия пост
# 5
Мисля, че още ви е рано, но ако ще си по-спокойна - сваляте го! Peace

Самото обръщане не значи, че ще падне. Почне ли обаче да се хваща за решетката и да се надига, става опасно!

ей това точно щях да ти кажа  Peace
Виж целия пост
# 6
Някъде около вашата възраст защото много ме дразнеше празното място, което оставаше на кошарата  Peace
Виж целия пост
# 7
На 7 месеца мисля, че беше.
Виж целия пост
# 8
Някъде 4-5 месечна беше. Не съм се притеснявала, че ще падне на тази възраст, но ми се стори по-подходящо да сваля матрака долу.
Виж целия пост
# 9
Ние го свалихме,когато започна да се изправя до седнало положение т.е. към средата на 6-ия месец.
Виж целия пост
# 10
Свалих кошарата  когато започна да стои в нея на колене и да се "надвесва" и оглежда навън , не помня с точност наколко месеца беше  май  5-6 м  newsm78


 Peace
Виж целия пост
# 11
Свалихме го преди няколко дни, Борката е на пет месеца и половина.
Виж целия пост
# 12
На седем-осем месеца беше, започна да се набира на решетката и опасността да падне беше голяма.
Виж целия пост
# 13
Като почна да се изправя свалихме на долното ниво.Веднъж се преметна от креватчето Embarassed
Виж целия пост
# 14
Ние свалихме нивото, когато Алекс стана на пет месеца. Той е много пъргав и ме беше страх да не стане беля, въпреки че тогава все още не се изправяше. Обаче тъй като на мен ми беше супер неудобно кошарата да е толкова дълбока, мъжът ми проби допълнителни дупки и не я смъкнахме съвсем. В момента малкият като се изправи му стига някъде до гърдичките и честно казано не знам дали да се притеснявам, че би могъл да се набере, макар да мисля, че все още няма чак такава сила. Но със сигурност вече се замисляме да я смъкнем съвсем до долу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия