Телефон VEPTU

  • 4 424
  • 19
Здравейте, имам колебания дали да си взема такъв телефон. Ползвал ли е някой такъв телефон, доволни ли сте от качеството и от характеристиките на телефона, има ли GPS устройство и блутут, че нещо не мога да се ориентирам изобщо. Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Каква е тази марка? Дай линк.
освен,ако нямаш предвид VERTU? Ти какво качество очакваш срещу 5 -6 000 ,даже над 7000 лв.
няма да се редактирам повече, имало и цени над 16 000 лв.,
Виж целия пост
# 2
щом имаш 8888лв за телефон какво питаш във форума, купувай върха на гъзарията
айде да видим сега колко турбо гъзара има тук
Виж целия пост
# 3
щом имаш 8888лв за телефон какво питаш във форума, купувай върха на гъзарията
айде да видим сега колко турбо гъзара има тук
Joy Joy Joy
Чакайте малко де, не виждате ли че още не го е купила, пък кат го купи няма начин да не се похвали, че има телефон за 5 бона.
Виж целия пост
# 4
щом имаш 8888лв за телефон какво питаш във форума, купувай върха на гъзарията
айде да видим сега колко турбо гъзара има тук
Joy Joy Joy
Чакайте малко де, не виждате ли че още не го е купила, пък кат го купи няма начин да не се похвали, че има телефон за 5 бона.
Може да подценявате момичето. Има доста по-скъпи модели!
Виж целия пост
# 5
16000 трябва и свирки да прави или поне да се ползват безплатно курвите от клубовете.
А иначе конкретно цената на този телефон не е свързана с възможностите му. Всеки един смарт-фон е по-добър от него като възможности. Този телефон е да покажеш материално положение, а не да го използваш на 100%. Обърни внимание и на услугите които вървят към него. Самия телефон не струва повече от 100$ от завода (освен ако не е модел с благородни метали).
Виж целия пост
# 6
http://vertu.com/ru/?lang=ru
Виж целия пост
# 7
Сега виждам, че не сте ме разбрали правилно. Интересува ме не телефон Vertu, а неговата китайска версия VEPTU, който е далеч по-евтин. Купувам го втора употреба за 300 лв. и съм далеч от мисълта да е за гъзария. Просто търсех мнение на запознати.
Виж целия пост
# 8
че то си е имитация, все едно да си купиш вместо панасоник - поаносоник ....
Виж целия пост
# 9
Предишната ми работа беше свързана точно с мобилни телефони и веднъж имах възможността да се запозная от близо с един модел на тази марка мобилни апарати. Един човек го беше донесъл на жена си от Китай, а причината да дойде при нас беше, че зарядното се беше повредило (трябва да отбележа, че телефонът тогава беше нов на 10 дни, което ме наведе на мисълта, че куца от към качество). Та човечецът търсеше зарядно, и тъй като в БГ тази марка не е популярна (даже до колкото ми е известно не се внася - поне не и тогава) съответно няма и консумативи за нея. Нашият техник го позакрепи някак си тогава зарядното. Съветът ми към теб е да се ориентираш към марка телефон която е известна на нашия пазар и има сервизно обслужване, защото ако се наложи да търсиш зарядно или батерия или ако се наложи да се ремонтира нещо по апарата (дано не ти се случва), ще се окаже че няма и ще трябва да купуваш нов апарат. И все пак изборът е твой.
Виж целия пост
# 10
Все едно да си купиш абидас.

Иначе ето сайт, има си инфо.
Виж целия пост
# 11
Има едно правило за китайските телефони- не си купувай имитация на марка. 100% ще съжаляваш. Ако искаш евтин телефон с добри параметри и не ти се дават пари за марков, по-добре избери някоя китайска марка. Но не и имитация на Нокиа, още по-малко на Верту. Има китайски марки, които ние не познаваме, на там си ги ползват и за тях не са толкова евтини.
Виж целия пост
# 12
Бррр, това e върхът на кичарията.

Аз, ако си падах толкова по лъскавкото, щях да си купя някакъв телефон със сигурно качество и сигурна поддръжка, пък да си купя камъни Сваровски и да си го облепя.  Crazy
Виж целия пост
# 13
моя шеф има Верту,беше дал някакъв дефект и се оказа, че в България никаде не могат да го поправят, та се изпраща телефона в Англия и ремонта му излезе 1200лв!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
...наскоро поддържах едно такова телефонче  Mr. Green и познатия ми каза, че го е взел за 4000лв. и мислел да вкарва във БГ., понеже били много издържливи и естетично направени...
Аз такова нещо освен за гъзария, не знам за какво може да се ползва Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия