За хламидия...

  • 902
  • 10
За хламидия ми преписаха Nolacin добро ли е?
Виж целия пост
# 1
Аз пих Азитрил само.
Виж целия пост
# 2
Това дали ще ми помогне smile3511
Виж целия пост
# 3
Това дали ще ми помогне smile3511
На мен ми помогна..но ми беше изписано от лекар. Не си самоназначавай лекарства.
Виж целия пост
# 4
И на мене ми е от лекар,но понеже никой не пише че се е лекувал с това лекарство затова питам
Виж целия пост
# 5
Аз се лекувам три месеца- първия пих Азатрил,втория Доксициклин, а третия- Цифран .НО това е по лекарска схема - не е самолечение.УСпех Peace
Виж целия пост
# 6
И на мен лекарката ми каза че е 3 курса,дано всичко да мине добре,мерси за отговорите момичета
Виж целия пост
# 7
На мен са ми предписвали Нолицин за цистит и проблеми с бъбреците. За първи път чувам, че се лекува хламидия с него, обикновено за нея предписват лекарства от рода на тетрациклините (като Доксациклин например) и най-вече препарат с активна съставка на азитромицин, каквито са Азатрил и Сумамед. Често и комбинация от горните антибиотици за сигурно излекуване. Всичко това обаче задължително се пие по схема назначена от лекар.

Желая ти успешно лечение!   
Виж целия пост
# 8
Катерина щом доктор ти го назначил защо се тормозиш с излишни въпроси newsm78
Успех Peace
Виж целия пост
# 9
Ноже пък и от един курс да се излекуваш Wink Според мен след всеки курс трябва да правиш ново изследване, за да провериш има ли я или не тази гад. Имай предвид, чe трябва да минат около 20 дена след приема на лекарства, за да се изследваш.
Непременно пий нещо противогъбично, че от антибиотика може да се получиш и тез гадове ...
Виж целия пост
# 10
Тя ми преписа Lomexin600,това е една капсулка вагинална която предпазвала за гъбички newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия