Гнойна ангина

  • 1 033
  • 4
Привет!Имам гнойна ангина вече 2-3-ти ден.Температурата ми не спада нито с Парацетамол,нито с Течен аналгин,Фервекс...Както и да е-нея я понасям до колкото мога.Личната ми изписа някакъв антибиотик от рода на Оспамокса,ако не се лъжа беше Оспексин или нещо подобно и ми  каза да си мажа гърлото със сода за хляб,за да свали налепите.Това е супер гадно.Пробвах само сода да глътна една лъжичка,пробвах сода+мед да смуча,сода и чай...Нищо-гади ми се и го изплювам.Тези дни не съм яла нищичко,а и течности ми е трудно да поемам.Знаете ли някакви други начини по които да си "намазвам" гърлото със содата?!Ще ви бъда много благодарна!Мерси предварително,на тези,които ще се отзоват на молбата ми  bouquet!
Виж целия пост
# 1
Пий си АБ той ще махне налепите без да мажеш гърлото.
Виж целия пост
# 2
прави си гаргара с лайка,лимонов сок и може да си вземеш нишадър/пак за гаргара/промивай гърлото често през деня с едно от тези или ги редувай.за темп.нурофен-ще ти намали и болките.още ден-два и ще започнеш да се оправяш.ако решиш да се мажеш със сода,може да си топнеш пръста в мед,после сода и след като зяпнеш широко си улучваш сливицата и докосваш с пръста,но не обтривай.дори и да не го направиш налепите ще паднат сами...
Виж целия пост
# 3
Прави тези неща,които ти казват момичетата,но ако не подейства скоро и температурата ти не спадне,отиди пак при докторицата.Миналата година моята 2 месеца ме мота уж с гнойна ангина,а се оказа после като влезнах в болницата,че е мононуклеоза,която доста често я бъркат с ангинка.Надявам се скоро да има подобрения! newsm10
Виж целия пост
# 4
Във ветринарните аптеки продават гранулин.Това е спряният от производство гранофорин.След 2-3 намазвания ще почувстваш подобрение.Опитай-много е ефикасно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия