Безумни/тъпанарски БГ реклами и билбордове

  • 6 549
  • 103
Тъй като ми стана интересно , а и тука хората определено се ровят из нета - покажете ги тези безумни реклами и билбордове, та да си ги коментираме и плюем на воля. А може и да ги похвалим, знае ли човек newsm78

Ето последното безумие: рекламата с Камелия по златни гащи, надупена с лопата, събира лед...
Виж целия пост
# 1
Както Бабчето ме подсети, за мен тъпа реклама е: "Задръж тапата" и то, пусната в 7.30 сутринта.
Виж целия пост
# 2
За 'тапата' съм съгласна, а тази с Камелия дето копае,къде може да се види?
Виж целия пост
# 3
За 'тапата' съм съгласна, а тази с Камелия дето копае,къде може да се види?

http://www.zazz.bg/play:6a1d535d
Виж целия пост
# 4
В момента най-безумен е новия билборд с Азис, но пък не може да се отрече - привлече внимание.
Виж целия пост
# 5
всъщност е традиционна рекламата..може би..,само това 'чукане'
Виж целия пост
# 6
Всички реклами представени с рапиране. Потрес! Чуха Ъпсурт и юруш на маслините.
О, да и пелените Молфикс във всички превъплъщения.
Виж целия пост
# 7
След тунела Люлинския, в посока центъра, точно на кръстовището на метростанция Вардар има едно огромно светлинно табло, на което "грее": "Добре дошли в София" и вариантът на това безумие на английски език.
Виж целия пост
# 8
За 'тапата' съм съгласна, а тази с Камелия дето копае,къде може да се види?

http://www.zazz.bg/play:6a1d535d

Опитвам се да си представя колко трябва да са й платили, че да се навие на такава простотия. Или тя си е платила, за да се показва? newsm78
Виж целия пост
# 9
ООО, със сигурносте  било бая напиране за тази реклама да участва Joy А и задника на Камито въобще в много лоша светлина е представен - егати и луфта...
За мен пълна простотия е и за "сезона на дините" - егати и дърветата са там ooooh!
Виж целия пост
# 10
А коня под душа в рекламата на Дипломат? Не е истина просто!
Виж целия пост
# 11
Мен много ме дразни тая с един дядка с очила за плуване и гумена шапка Sick

След тунела Люлинския, в посока центъра, точно на кръстовището на метростанция Вардар има едно огромно светлинно табло, на което "грее": "Добре дошли в София" и вариантът на това безумие на английски език.

такова "безумие" има и на Цариградско
Виж целия пост
# 12
Само да вметна, че билбордът също е реклама - външна. Понеже в заглавието е като самостоятелна единица, а не е.
Виж целия пост
# 13
да, права си за пояснението Party
Виж целия пост
# 14
Къде точно на Цариградско е този билборд с приветствието, че ми стана интересно Grinning
Че ако е близо до Орлов мост, то тогава представите за размера на София са доста интересни Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия