А какво ще ви подаряват половинките?

  • 1 499
  • 24
След като обсъдихме какво ще подаряваме, хаде да обсъдим какво ще ни подаряват за коледа.
Аз съм поръчал нов хард диск и други "джаджи"  ...
Виж целия пост
# 1
Още е рано да мислим със съпружеството какво ще си подаряваме. Засега обмисляме дали можем да подарим на децата това което са поръчали на дядо Коледа. А и големия е рожденник точно преди Коледа така че за коледни подаръци ще мислим чак след подаръка за РД и купона. Като направим баланса след като купим техните подаръци ще видим дали ще си подаряваме телевизори и системи за домашно кино или много любов и по един шоколад:))))))))))))
Виж целия пост
# 2
Мисля, че ще е някаква голяма изненада. Така го усещам по потайните подготовки и завоалираните отговори на конкретни организационни въпроси, свързани с празника. И понеже не обичам да развалям изненади, съм оставила всички планове и организации на него.
Виж целия пост
# 3
Нова година в Лондон Peace
Виж целия пост
# 4
бентли
Виж целия пост
# 5
Нов монитор за компютъра съм си поръчала на Дядо Коледа. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ех,*SV* завиждам ти благородно!Моят за изненади не го търси smile3516Но аз май ще искам телефон,че вече му е време
Виж целия пост
# 7
Ех,*SV* завиждам ти благородно!Моят за изненади не го търси smile3516Но аз май ще искам телефон,че вече му е време

Че то тази подготовка може и за някоя любовница да е. Пак ще е голяма изненада за мен, де... Тъй че това с изненадите не е много за завиждане, че не се знае кой кого и с какво...
Виж целия пост
# 8
От скоро си мисля за едни ботуши,та това ще да е.
Виж целия пост
# 9
Не знам. Нищо най-вероятно. За съжаление ми е по-важно да ядем, отколкото да пръскаме пари за подаръци Tired
Виж целия пост
# 10
На мен мъжо си ми пълни банковата сметка Mr. Green,и аз сама винаги си правя подараци hahaha.С повод без повод Laughing.Предпочитам сама да си купувам нещата Sunglasses...а от него обичам само да получавам любов Heart Eyes,уважение bowuu,внимание  Hugи цветя  bouquet
Виж целия пост
# 11
Като за начало ще си подарим взаимно една тридневна почивка, по-скоро купон, на който ще сме в пълен комплект (да не помислите, че планиране да си захвърлим потомството!)  Laughing А пък аз съм си заплюла няколко броя костУмчета, понеже се връщам на работа и се налага да съм в подходящ вид..
Виж целия пост
# 12
Моят рече, че ми е купил кола преди един месец, тъй че да не чакам нищо за Коледа Crossing Arms Аз, естествено, не му вярвам Mr. Green Колата, макар че я карам аз, си е семейна придобивка...то е все едно фурна да ми купи..или тиган. Какъв подарък е това?!
Виж целия пост
# 13
Уф да бе,забравих ,че на 12 декември заминаваме за Мексико за 9 дни Party...това пак си ни е общ подарък за празниците.. Laughing
Виж целия пост
# 14
Комплект сребърни обеци, колие и гривна... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия