Рекламата на Bella?

  • 2 438
  • 43
Да ви питам мацки...
Тези банички, дето спестяват време и изглеждат като кравайчета... От някаква специална серия кори на Белла ли са или е приложена някаква фантазия само?

Щото на рекламата изглеждат адски вкусно...ммм..  newsm78
Виж целия пост
# 1
Абе двама човека ми казаха че са ги опитвали на единия са му харесали на другия не. На мен лично ми се струва, че има прекалено много сирене вътре и ще накъртва.  Thinking
Видях ги във супера, те са готов продукт само се пекат. Ако това питаш?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Видях ги във супера, те са готов продукт само се пекат. Ако това питаш?  newsm78

ааааааа, яснУ.
Мерси Естирче.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз пробвах бутер баничките, нямаше почти никакво сирене в тях, а като се изпекоха станаха жилави, не зная на какво се дължи, но мисля че вече няма да повторя, а ще заложа на собственото производство
Виж целия пост
# 4
Аз взимах бутер банички. Що детето ги яде, начи са хубави. И не ми станаха жилави  newsm78
Виж целия пост
# 5
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick
Виж целия пост
# 6
ами може нещо да съм объркала аз но уж следвах инструкциите, от фризера във фурната
Виж целия пост
# 7
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick

ама май има и от точени кори.
Виж целия пост
# 8
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick

и аз така.
Виж целия пост
# 9
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!

и аз и аз.
И понеже ми се доправи баница (вече я пека), реших да питам. Да изненадам всички, но не би  Tired

Дано поне ми стане обикновената, с точените кори Белла, които бяха просто супер пресни.
Виж целия пост
# 10
Много са хубави.Няма да съжаляваш.Туко що това ве4еряхме.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз също ги опитах,но пък на нас ни бяха доста солени(а обичаме солено)но не са жилави.8 са на брой а цената е 2.40
Виж целия пост
# 12
И от двата вида вземах. За бутер баничките не съм изненадана кой знае колко но виж другите с точените кори по ни допаднаха. Интересното при бутера че и двата пакета с банички като че ли бяха размразявани и след това пак замразявани повторно. Като поразпитах магазинерката се оказа че камионът на Белла с който ги разкарват е с хладилна част но не минусова, та от там са в този вид.
Виж целия пост
# 13
Отзиви всякакви, не съм си купувала и май няма и да си купя. Предпочитам аз да си направя сама, било то баница, било то някакви неща от бутертесто. Особено работите от бутертесто не отнемат кой знае колко време да си ги направиш. Е, за баницата съм съгласна, че повечко време отива, ама тая от рекламата ми се видя с много сирене (ако изобщо е сирене това, а не извара, която аз не обичам). Между другото, за пробвалите баницата, със сирене ли е наистина или с извара?
Виж целия пост
# 14
Бутер баничките си ги правя аз, но за точенето немога. За това си взех банички от точени кори със спанак и сирене. Утре за закуска ще ги направя и ще ви кажа дали са ми харесали. Купих си и банички с ванилов крем, но чакат ред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия