Анемия

  • 4 186
  • 8
възможно ли е да ми помогнете,
има ли лекар който може да ми каже дали имам анемия .Откриха ми два вида бактерии
Staphylococcus aureus и Enterobacter cloacae в голямо количество в носната,устната кухина и храчката . Имам от 5 години 
вече мн неприятно главоболие затопленост на цялото тяло вялост отпадналост и т.н .Даже в момента и вкуса в устата ми е много особен бих казал неприятен(предполагам че от тези бактерии .Ще покажа ПКК която си направих възможно ли е да ми кажете дали имам АНЕМИЯ  ?????
 От друга страна , консултирах се с лекар Уши Нос Гърло и той предписа АНАСТА за да се излекувам от тези Стафилококи.Към кой да се консултирам за Enterobacter cloacae ккакво да направя за тази бактерия.Проветох че това може да причини и проблеми с пикочните пътища ,а аз имам и проблем там затова искам да знам какво да правя....
Виж целия пост
# 1
моля ви дайте ми съвет какво да правя ,към кого да се обърна
казаха ми че имам анемия на базата на ПКК-то
но този човек не беше лекар но знам че разбира мн тези неща
но искам да се консултирам и да разбера дали е била права
МОЛЯ Ви кажете ми какво да правя
Виж целия пост
# 2
За анемия си има точни иzследвания.Това с бакт. иzследвания и диагноzа анемия на таzи баzа е несериоzно.
Виж целия пост
# 3
С всички изследвания, които имаш, включително и пълна кръвна картина - при личния лекар, за да ти ги разчете. И ако установи нещо обезпокоително - ще те прати при специалист. А по микробиологично изследване едва ли някой, освен ако не получава просветление Свише може да ти каже дали имаш анемия. Едното няма никаква връзка с другото.
Виж целия пост
# 4
ами
в момента ми бият анаста против стафилококите
може би не сте го чували но това е някаква ваксина.значи лекарят беше сиг че това ше помогне но чух и някои доста негативни мнения относно ефективността на анастата.но аз се надявах това да
повлияе на главоболието от което страдам постоянно.но сега тъйкато  съм почти към края на ваксинацията и главата все така ме боли започвам да се съмнявам дали това е била причината за главоболието .след стафилококите трябва да се преборя и с ентеробактерите но за това пак трябва да ходя при лекар
ааа също така да добавя че когато ми правиха доплерова сонография на кръвните потоци видяха
леко смущение на кръвните потоци на артериалните съдове от двете страни на врата
при снимката на шийните прешлени ми написаха като коментар
''тенденция към изграждане на цервикална лордоза или лордроза не си спомням''
това означавало че съдовете се допират с прешлените и това води до лошо оросяване на главата
казаха ми че това може да е причина за главоболието ми .
сега трябва да отида при добър невролог
ако е възможно да ми препоръчате някой във стара загора, но ако не знаете там кажете ми моля за някой наистина добър от София ....
очаквам с нетърпение вашите мнения..
Виж целия пост
# 5
 За анемията трябва консултация с хематолог. Анемиите са различни видове и трябва да се установи точно каква е. А при откриване на бактерии е хубаво в лабораторията да се направи антибиограма, т.е тестване на какъв вид антибиотик бактериите реагират най-добре. Ако се кара на посоки само може да се засили тяхната устойчивост. Аз се отървах от стафилококи само след един курс на лечение, но с точния антибиотик.
Виж целия пост
# 6
добре може ли да ми препоръчате
добър невролог
мн ви моля трябва ми адски много такъв но да е наистина добър
благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 7
Павли,
март месец бях с жестока пневмония.
Излязох с доста тежка желязнодефицитна анемия.
Пих френското "Тотема",пих и други гадости,освен  това мед,орехи и лимон.
Накрая една жена от болницата(пациентка)ми даде следната рецепта:
всеки ден 1 жълтък,1 лъжица мед и бира толкова,колкото да стане на пяна(може би около 1 супена лъжица).Изпиваш го, една чаша  вода и на другия ден пак.
Така 10 дни.Ще видиш каква промяна ще настъпи.
Виж целия пост
# 8
знам добър неврохирург.ако искаш ще ти дам на лични координатите му
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия