Коледата наближава и ХАСКОВлийчето все по-нетърпеливо става - за повече усмивки

  • 13 962
  • 291
Заглавието е на Toni4ka






 



tony_nm -  smile3540Панчо /28.02.01г./ и   4470Дидка /19.01.06г./
liviana - smile3540 Делян - 7г. и Никола - 10.06.2006г.  
Rebeka -  4470Деси
НелиСа -   smile3529Радослава и 4470 Росица /9.04.91г./
Toni4ka - 4470Велиана /13.08.05г./
lubopitna -  noearсин - 28/08/1992
и  noearдруг син 16/11/1993

Bisi -  smile3540Бисер
Doret -  4470Елизабет
krassym -  smile3540Пламен
Роска -   smile3529Митко /16.10.95г./ и 4470 Веселина /21.12.04г./
Ню -  4470Гери
galina_p -  smile3540Гено
Roshalche -  4470дъщеричка
gergana l
zlatimira
ilche -  4470Магдалена
envia -  smile3540Петър и  4470Велина
NadiaNGX - 4470 Марина
mama djidji
svetlana79 -  4470Елианна
kalina djulgerova
ku4kata -  4470дъщеричка и  smile3540син
rosica77 -  4470Яна
mamasivi -  smile3529дъщеря, която ходи на училище и  4470дъщеричка на 6 месеца

mishelche -  4470 Изабела /2.03.2005г./
annichka4470Елена /2.12.2005г./
гигаsmile3540Жорко /14.06.2003г./
Mopsy - 4470Виктория /7.03.2006г./
Гаргамелчо -  4470Виктория
girl -  smile3540 Тони
mirke
borjna -  4470Стела
Таничка75 - 4470Ралица
Yana* -  4470 Десислава и smile3540 Владислав
Paris
mama djidji
Веси
stefaniika -  smile3540Мартин /6.02.2006г./
тан4ето-77
slaneto
К7
mitbul
pechovska
ivanahЛинкове към аватари


За Децата
Ха ха ха - това просто нямаше как да не го добавя на първа станица
Всичко за Хасково
Отново за Хасково
Google
Радиа on line
Свободно време
Свободно време 1
Вкусотиики

Линкове към стари теми:

Хасково
Хасково - Край реката редят се, редят се тополите ...
Хасково - Градът на Богородица
Хасково се оживява - празниците наближават
Хасковски деца и мами са големи сладурани
Хасковските малчугани са игриви и засмяни  
Жарко слънце вън напече, ХаАСКОВлийчето се разсъблече
В Хасково отдавна лятоъо дойде, босичко си шляпа нашето дете и си мечтае за море
Жега Хасковлийчето мори, търсиме прохлада, но уви  
Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече  
Виж целия пост
# 1
Здравейте в чисто новата ви темичка!
Toni4ka  bouquet
Аз отново влизам тук- за да ви поканя на Рождествения ни базар. От Димитровград съм и там пак ще си правим базар. Видях,че Милена вече ви е подсказала за него,но аз а внеса повече уточнения. Базара ще се проведе от 19-21 декември. Средствата ще бъдат употребени за подпомагане та деца от социално слаби семейства и деца в риск. Можете дасе включите и с нещо лично изработено, както и с покупка. Не знам как би могла да се осъществи идеята за виртуален базар,ако вие се сетите за идеи-давайте. Иначе -Димитровград е на 15 км, а и ще ви се зарадваме много да ни посетите. Hug
Малко по-късно ще кача снимки на изработените до момента неща. Peace
Чакаме ви!  Peace
Виж целия пост
# 2
Честито нова темичка   bouquet

Виж целия пост
# 3
Честита ни нова темичка, браво на Toni4ka bouquet   - перфектна, както винаги!!!   Hug

Roshalche , добре дошла при нас!!!

RAVIA, поздравления за поредната благородна инициатива, с удоволствие ще си закупим нещо от базара ви!

Лек ден на всички от мен!
Виж целия пост
# 4
Честита нова темичка!
Toni4ka   bouquet

Лек ден на всички и дано ни изненадат с идване на водата
Виж целия пост
# 5
Добре че водата не спря и при нас, защото сме си в къщи с варицела и съвсем щяхме да я объркаме  Rolling Eyes

Приемам предложения за спасение от сърбежа  Laughing

Мажем се със спирт - ментолов и сладка вода  Laughing

stefaniika  bouquet
Виж целия пост
# 6
Както винаги, чудесно заглавие   bouquet
П  bouquet  bouquet  bouquetоздравления
Виж целия пост
# 7
Браво !! Супер заглавие  bouquet

Относно сърбежа- спомням си че съм ги мазала с нещо бяло от аптеката
Беще течно като вода.Обаче не помня името. Беще доста отдавна
Виж целия пост
# 8
   
  Привет, в новата темичка!  Hug

  Тоничка,   bouquet !
 
  Roshalche, за сърбежа освен ментолов спирт, помага и "Финистил гел". А тази сладка вода, май е само суеверие, нали?!
 
Виж целия пост
# 9
поздравления за новата тема:) благодарности на Toni4ka за хубавото и оригинално заглавие:)!
Виж целия пост
# 10
ей, голям напредък...нова тема!

RAVIA предложението ми за виртуалния базар е следното: ще качим снимки в албум в нета с първоначална цена, която предлагам да се измерва в памперси /това съвсем символично/. напр. един памперс е средна цена 40ст., което ще рече че коледна картичка с първоначална цена 5 памперса всъщност ще струва 2,00лв., за нещата ще се наддава като минимума по подразбиране ще е 1 памперс или 40 ст. Grinning
това можем да го открием около 15 декември и да се играе до 18 декември /така че да не се попречи на открития базар/.
вижда се кой е предложил най-много памперси за определен артикул и той се запазва за него. единия вариант за плащане става по банков път и получаване на нещата срещу вносна бележка или напр. ПИБ имат интернет банкиране и там сметката може да се наблюдава, веднага се отразява кой и каква сума е внесъл... може да ви звучи сложно, но всъщност е елементарно, аз го намирам даже за забавно! Mr. Green
давайте мнения, ако искате да пуснем анкета и да гласуваме.
така ще можем да се включим към дим-градския базар, а те от своя страна ще се ангажират да отпуснат някаква част от средствата за нашия дом /това сега да си го изпрося Rolling Eyes/ Peace
Виж целия пост
# 11
ЗДравейте момичета.Конкретно по предложението на mit*bul . Не мисля,че става по две причини:първо-всяко от нещата си има цена,това определено не е търг, а всяко нещо е с фиксирана цена.И воторото е ,че средствата ,които набираме отиват за подпомагане на деца от социално слаби семейства. Така е и записано в обявите ни за базара.После при отчетността не може да се вметне,че част от парите са дарени за закупуване на памперси или нещо друго за дом или друга благотворителна инициатива. ХОрата,които участват в базара искат да знаят конкретно за какво ще бъдат употребени средствата.Има хора,които искат да даряват само на домове, но има хора,които именно от това се отдръпват.Не мога да си позволя да отклонявам средства от базара не по предназначение.Съжалявам Sad
За онези от вас,които имат желание да се включат ще уточня,че парите ще бъдат изразходвани само и с цел подпомагане на деца в социално слаби семейства и деца в рискова среда, но не и за деца от институции.Нашата фондация работи с този контингент деца.Колкото и да ни се иска нямаме финансова и физическа възможност да разширим дейността си.
Чуствайте се още веднъж поканени. Peace
Виж целия пост
# 12
....
  Roshalche, за сърбежа освен ментолов спирт, помага и "Финистил гел". А тази сладка вода, май е само суеверие, нали?!
 

Имам Фенистил, но се притеснявам, защото някои от пъпките са разранени Confused иначе аз за сладката вода съвсем буквално го приех  Crazy
Детето ми е като бонбон в момента  ooooh!

Относно коледния базар/търг - лично за себеси - винаги ми е било трудно да представя нещо изработено от мен  Blush пък и идея нямам какво от това, което е в къщи може да се предложи за продажба.

Иначе идеята на mit*bul много ми харесва  newsm10 ще се постарая да се включа по друг начин Laughing
Виж целия пост
# 13
Я, колко динамично тук!!! Grinning

Тоничка,   bouquet!

Roshalche, каква сладка вода!?  Shocked Нали не трябва, да се къпе - така ли си стои детето омазано!? Абсолютно нищо не съм ги мазала и двамата, но те не се и чешеха, де. А, свеки прави някаква сладка пита, "да си хапнела Баба Шарка, и да си ходела". Crazy

RAVIA, как се ориентирате, кое конкретно семейство, да подпомогнете!? Може би чрез Дирекцията за социално подпомагане или хората сами се заявяват при вас!? Thinking

mit*bul, да, сложно ми звучи.
Но и двете с RAVIA сте образец за благотворителност! Възхищавам се на енергията и ентусиазма ви! БРАВО!

 Peace  bouquet Peace  bouquet Peace
Виж целия пост
# 14

RAVIA, как се ориентирате, кое конкретно семейство, да подпомогнете!? Може би чрез Дирекцията за социално подпомагане или хората сами се заявяват при вас!? Thinking


 envia, да, работим с Отдел закрила на детето и от там ни подават нуждаещите се за момента. Това са семйства или родители,които по някакава причина за момента не подлежат на социално подпомагане . Липса на лична карта, за да се получават детски или помощи, преместване на друг адрес, липса на средства за да се смени адресната регистрация, някои от родителите е забегнал някъде и правата за отглеждане се предоставят на друг роднина, но докато това се узакони и стане факт, децата имат нужда от издръжка. При по-сериозни заболявания- закупуване на лекарствата. Това са основно поводите,по които помагаме.
Ще се радваме на всякаква помощ и участие! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия