victoriassecret? скъсаха ми нервите...

  • 2 528
  • 24
Някой имал ли е проблем с тях?
Първо ги чаках около месец да ми изпратят поръчката а сега не искат да ми освобождават пакета от митница.Били защитена марка.Никога не съм чувала това.Физически лица не можели да ги получават и стоките били китайски и не можели да се внасят.Знае ли някой нещо повече?Имат 5 дневен срок да се освободят,иначе отивали за онищожаване Thinking
Дали митничаря се заяжда или е така? Направо съм болна ooooh!
Виж целия пост
# 1
За унищожаване едва ли  Joy, по-скоро при някоя засукана митничарка.  Laughing Питай в темата за Виктория Сикретс най-добре.
Виж целия пост
# 2
Какви са тези глупости-не можели да се внасят, защото са китайски! Аз си получих пратката вкъщи за 3 седмици. Не съм се занимавала с митници и не ми е работа. Както и на всеки клиент не му е работа. Много бързо и лесно получих всичко, дори по-бързо отколкото ми бяха писали (един месец и половина)
Виж целия пост
# 3
Роси, а колко пари плати за доставка и до колко пари си поръча стока?Питам, защото и аз съм в процес на поръчване и събирам информация
Виж целия пост
# 4
Кви са тия глупости?!? Май се заяждат с теб - виновни са не Виктория сикрет, а бг митниците. Защо да не могат да ги получават физически лица? Това е някакъв абсурд!  #Crazy
Виж целия пост
# 5
И аз си мисля,че нещо се заяждат  newsm78
Скоро чакам да ми пристигне една поръчка,но от прочетеното във форума си поръчах до 70$ за да нямам рaзпрaвий с митници  Rolling Eyes
Пък ще видим какво ще излезе накрая... Thinking
Виж целия пост
# 6
Направо съм бясна. Половината неща ми паднаха на митницата защото за текстила искат сертификати някакви.Така са ги описали нещата, че от фактурата не се разбира кое какво е и са на стойност 180usd  а поръчките ми бяха за по 500.На всичкото отгоре всичко е с два номера по-голямо и качеството им е под всякаква критика! Много ми се иска да им ги върна, но нямам идея как може да стане това.Някоя от вас  връщала ли е до сега нещо?
Виж целия пост
# 7
Извинявай, не разбрах.Поръчките ти на стойност 180 долара ли са били?И какви сертификати?Май ще ме откажеш да си поръчвам от тях неща Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Олеле, ама че работа! Как може такова нещо! От къде направи поръчката? Това е голяма излагация от тяхна страна!
Виж целия пост
# 9
Имала съм го същия проблем. Но не защото стоките са китайски, а когато сумата на пратката надвишава 100 долара, тогава ме викат на митница, иначе си пристигат по пощата.
Виж целия пост
# 10
А от качеството поне беше ли доволна?Има ли голямо разминаване между снимка и действителност?
Виж целия пост
# 11
Поръчките ми бяха за по 460 долара едната, понеже имаше намаление до 11.11 ако поръчаш за 501долара ти правят отстъпка150  и после ти слагат път и стават 430,460 там някъде.На митницата са измислили скоро,че китайски стоки не можеш да си купуваш без сертификат.Взеха ми някои неща за изгаряне-уж а тези,които успях да си взема са под всякаква критика.
Качеството им е по-зле и от най -лошото турско такова. За 3 поръчки за по 460 долара,които бяха фактурирани за по 100 ,170 и 180 дадох 300лв мито и 250 лв на митническата агенция.Сега тези неща и на пазара съм сигурна,че няма да мога да пробутам.Ужасни са просто.Никога,ама никога не си поръчвайте нещо без да го видите,и пробвате!
Виж целия пост
# 12
Ама кой ти каза, че отиват за изгаряне ???  Shocked Shocked Shocked Остават "в полза на държавата"  Laughing  - кой както иска, така да го разбира.  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти за тази тема. Другият месец смятах да си поръчвам рокли от тях, но ти ме разубеди и вероятно ми спести голямо набутване.
Виж целия пост
# 14
Като казваме, че дрехите и бельото не си заслужават "истерията", никой не ни вярва Peace. Сигурна съм, че проблема с доставката не е на ВС Naughty, а загладилите косъм митничарски кучета са решили да намажат. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия