Оффф,сега пък бяло течение имам

  • 1 188
  • 11
ОООО вече не знам какво да кажа ooooh! Пием фолиева киселина /аз/ а половинката витамини,правим тестове за овулация. и хоп-само за една нощ исзтинах и сега като за капак ми тръгна едно бяло течение-ужас Tired , не по малко,а направо си мисля че ми идва като в цикъла. Пак ли не е станало бебето...пак ли, тези дни трябва да ми доде..и за съжаление май наистина ще ми дойде.Преди си слагах свещички Кларинол-Д мисля се казват.Ама нали правим бебе...няма ли нещо с което набързо да ми мине течението  Cry Искам вече да пиша в "бъдещи мами"  Blush
Виж целия пост
# 1
Изчакай няколко дни.Аз сам чувала,че много бременни имат силно течение.Нищо чудно да е станало и заради това да си мислиш че се разболяваш ако не се чувстваш добре.Но при всички положения стискам палци да е станало Praynig Praynig Praynig
Само мисли позитивно всичко ще се оправи Peace
Виж целия пост
# 2
От момента на овулацията до датата на цикъла ми, който така и не дойде Wink, имах много силно течение. Аз си имах обяснение за него и не се притеснявах много, но... оказа се, че просто съм забременяла Laughing. Така че не се притеснявай излишно, просто изчакай датата на цикъла си. А микробиология правила ли си? Защото ако тя ти е наред, другия вариант (ако изключим бременност) остава да е някаква настинка. Стискам палци да е бебче Praynig Hug
Виж целия пост
# 3
Не си самоназначавай лекарства, това по принцип.
Сега по-добре виж дали може да си пуснеш микробиология.
И при двете ми бременности ми се появяваше течение - променя се влагалищната среда.
Дано сте успели  Praynig
Виж целия пост
# 4
Добре че Ви има момичета, просто нямам думи за вас.  bouquet Стискам ПАЛЦИ за всички ни.
Виж целия пост
# 5
Не се ядосвай излишно. Изчакай още малко, и тоогава ще разбереш какъв е проблема, надявам се да е бременен "ппроблем". И аз като теб се ядосвам, защото лекувайки се от разни глупости , мине се не мине  време и пак се появи течение, което ме побърква. Вчера трябваше да ми дойде , но ... , а течение си имам. Цял ден днес тичам до тоалетната за проверка, все ми се струва че тръгват първите капки, ама не са все още. За жалост си имам всички предпоставки за скорошно неразположение.
Виж целия пост
# 6
Рита Зита, стискам ти палци да те пропусне лелката в следващите 9 месеца Praynig Praynig Praynig. Пъпките пак не са гаранция, и на мен ми излязоха няколко, но така и не ми дойде, така че - УСПЕХ Hug
Виж целия пост
# 7
Дойде ми Cry .Почти, почти бях почнала да се радвам че съм с бебе ... и на 28-ия ден ми дойдеее. Изтърпях бялото течение с мисълта че може да съм забраменяла.Но след като ми свърши цикъла-бягам при доктор.Само се чудя при кой лекар да отида,тука в Шумен  newsm78
Виж целия пост
# 8
Съжалявам за разочарованието  Hug  Приеми го от добрата страна - ще може спокойно да видиш от какво е течението и да се лекуваш ако е необходимо.
Бебето ще дойде, мила! Бъди търпелива!
Виж целия пост
# 9
vilism, всяко зло е за добро понякога. Не се отдавай на лоши мисли сега. После като забременееш, ще дойдат други притеснителни мисли, и се получава един кръговрат .  Hug
Виж целия пост
# 10
Аз съм от Шумен.Записах си час при Венко Йорданов.Благодаря момичета за топлите думи.  bouquet И половинкат ми вика да съм спокойна-тъкмо сме щели да продължим усилено да бебеправим  Crazy .Мислех да не ходя на докор, но с това течение не мога да се сборя.Така че, в четвъртък съм на доктор . /А как се притеснявам от прегледа  #Crazy , и то от мъж доктор-но какво да се прави-поразпитах и казаха че той е добър лекар/
Виж целия пост
# 11
Аз по принцип почти винаги съм имала проблеми с бялото течение. За щастие това не се отрази върху зачеването (вече съм в 7-мия месец); но ми създава проблеми сега - постоянно ми преписват някакви лекарства за да не достигнат бактериите до бебчо; а от друга страна се опасявам че самите лекарства могат да му навредят. Мисълта ми е че щом искаш бебче е хубаво да се пребориш с бактериите, причинители на б.течение и тогава да действате. Колкото до притесненията от мъж гинеколог - някога и аз имах такива, но откакто забременях ходя при 2-ма гинеколога (и 2-та мъже) и изобщо не ми пука - казваш че това им е работата и толкоз. Плюс това няма да си нито първата нито последната жена която са видяли, пък и те на нас гледат като на пациенти, а не като на сексуален обект, така че споко Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия