Кафяво течение вместо цикъл?

  • 96 071
  • 25
Здравейте,
Много ви моля да ми помогнете, ако ви се е случвало нещо подобно. По принцип цикъла ми е около 30-35 дни, понякога още закъснява. Почти всеки път ме болят гърдите преди цикъл, а този път не. Заболя ме първия ден само корема по нормалния начин, и започна с леко кафеникаво течение. Така е всеки път, но този път той не прерасна в менструална кръв. Четох, че има вариант за липса на овулация и за извънматочна. Случвало ли се е на някой това? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Не знам дали ще ти помогна. По принцип това е и един от признаците за бременност. Би трябвало да не ти идва ако си бременна, но при някои жени организмът първите два месеца продължава по същото време, когато е бил цикълът ти, да отделя кръв. Може да е и хормонален проблем. Задължително отиди да те прегледат, за да се успокоиш и ако има нещо да реагираш своевременно.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти! Току-що говорих с една гинеколожка по телефона и тя ми каза за няколко варианта - липса на овулация, киста и бременност. Ще се престраша за тест. Много се притеснявам, просто с приятеля ми не сме узрели още за тази стъпка.
Виж целия пост
# 3
Да, възможно е да е бременност, кисти или някакви хормонални смущения. Ако не се окаже първите две, пусни си за изследване едни репродуктивни хормони. Дано да е нещо временно и скоро да се възстановиш от само себе си.
Виж целия пост
# 4
Много спешно си направи тест за бременност.Ако  с тест или ехограф не установят бременност направи кръвен тест.При мен симптомите за извънматочна бяха същите (само кафявото течение).
" При извънматочната бременност, както и при нормалната бременност отсъствува менструацията. След няколко дни, но може и след един месец да се появи слабо кафяво кървене. което се съпровожда( но това не е задължително) от болки в долната част на корема."
Дано да не е извънматочна.Успех.
Виж целия пост
# 5
Имала съм подобен проблем от противозачатъчни хапчета.
Виж целия пост
# 6
Направих два теста - отрицателни. Утре ще отида на преглед. Имам болки в долната част на корема, течението продължава слабо. Явно не е липса на овулация, защото трябваше вече да спре. При киста има ли болки? Направо не ми се мисли за извънматочна или нещо такова.
Благодаря ви за помощта!
Виж целия пост
# 7
Ето тук видях нещо за което аз не спирам да се притеснявам.След прегледда ми на 8 гинеколожката каза,че всеки момент ще ми дойде,а то от тогава едно кафеникаво много оскъдно течение и така вече 5 ден,при вагиналния ехограф неми каза за нещо като киста или пък бременност,което ще значи хормонален проблем,но кога ще ми дойде за да си направя изследвания вече незнам  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Ето тук видях нещо за което аз не спирам да се притеснявам.След прегледда ми на 8 гинеколожката каза,че всеки момент ще ми дойде,а то от тогава едно кафеникаво много оскъдно течение и така вече 5 ден,при вагиналния ехограф неми каза за нещо като киста или пък бременност,което ще значи хормонален проблем,но кога ще ми дойде за да си направя изследвания вече незнам  ooooh!
И на мен ми казаха така, пък не ми дойде 10месеца Laughing Да не те стряскам, но много гинеколози не виждат началната бременност и казват, че няма, а не е така. Направи си един тест.
Виж целия пост
# 9
Наистина си направи тест за бременност- когато е много ранна не се вижда с ултразвук, но пък теста се позитивира още около липсващата менструация. Ако не си има лекарства които изписват за да я предизвикат- например Дуфастон, пият се 5 дни след което ти идва и тогава вече можеш да си изследваш хормоните които са ти назначили, но все пак гинеколога трябва да ти изпише лекарствата... Успех!
Виж целия пост
# 10
честно казано ,намен неми е идвало от 4 юли и едва ли ако беше бременност щеше да бъде пропусната.
Виж целия пост
# 11
Посети гинеколог.
Виж целия пост
# 12
Консултирай се с лекар Peace
Виж целия пост
# 13
Аз също имах кафяво течение,което траеше 2-3 дни,точно когато трябваше да ми дойде.Възможно ли е да ми се е появило от спирането на хормонални хапчета,предписани от гинеколог ?
Виж целия пост
# 14
Да от тях е най-вероятно,аз когато пия хормони винага  цикъла ми започва първо със кафяво течение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия