демоде ли са златните халки?

  • 4 314
  • 61
здравейте, мисля да си направя сама подарък който да ми остане,и съм се спряла да си взема по масивни златни обеци,не съм ходила още по магазините, но щом ще са по масивни може би ще са някакъв вид халки,та мислите ли ще златните халки са демоде вече,защото освен да съм красива искам и да съм актуална  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Според мен златните обици халки са актуални винаги.
Виж целия пост
# 2
Според мен златните обици халки са актуални винаги.

И за мен те си остават класика. Такива си купих преди около 6 месеца и си ги нося с удоволствие.
Виж целия пост
# 3
И аз си купих доста масивни халки с усукани бяло и жълто злато. Смятам, че са актуални и еда ли някога ще излязат от мода.  Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи от модела - има хубави и не чак толкова, а и какво харесваш ти все пак. Аз например като малка мразех обеците тип кошничка, сега съм си харесала едни подобни златни, но по масивни hahaha така че вкусовете се променят, класиката остава  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Златото винаги е на мода!
Виж целия пост
# 6
Не че са демоде, но има толкова оригинални и красиви обици, че просто не виждам причина да си купуваш обикновените класически халки. Купи си нещо пак затворено, но да речем не съвсем кръгло, нещо по-асиметрично, нестандартно...Гледах много красиви в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed Бяха като един по-шишкав ромб, но не съвсем симетричи, от усукано злато. Но пък не бяха особено масивни Thinking
Виж целия пост
# 7
Найели  снимка може ли на обецитет ти Praynig
Виж целия пост
# 8
Класиката винаги е на мода стига да е премерена! Предвид от към големина.
Виж целия пост
# 9
Класика са, не са нито модерни, нито демоде  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Работя в магазин за злато и мога да ти кажа, че през ден се купуват класически халки. Макар да имаме и много хубави двойни от бяло и жълто злато- кръгли, овал, осморка и всякакви други формати, отново тип халки.Но обикновените плътни златни халки са си класика в жанра! Така че не се колебай- направи си подарък!
Виж целия пост
# 11
bonetty виждам че си от бургас, я кажи във вашия магазин колко е грама на златото?
Виж целия пост
# 12
Не са никак  демоде и не мисля че в скоро време ще бъдат Peace
Виж целия пост
# 13
в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed
Алтънбаш
и аз мисля, че златото никога не излиза от мода
Виж целия пост
# 14
 34 лв е грама, благодаря за интереса!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия