За меда от борови връхчета

  • 1 834
  • 6
Наскоро в Часът на мама казаха,че няма проблем да се дава мед на деца под 1,5 и той не е алерген,ако на  пчелите  не са им давани антибиотици.Аз така или иначе няма да бързам с пчелният мед,но ме интересува меда от борови връхчета дали е подходящ за бебета?Все пак борчетаа никой не им дава антибиотици!А и баба го е правила ,така че се изключва това.Пускам темата най-вече за да попитам само антибиотиците от меда ли не са подходящи за бебета  и става меда от борови връхчета за тях? newsm78
Виж целия пост
# 1
Ами то това е сладко от борови връхчета,само името му е "мед".
Нали меда само от пчели се прави  Wink
Това е като все е дно да му даваш каквото и да е друго сладко.
Виж целия пост
# 2
Да,медът от борови връхчета се прави като се варят връхчетата със захар.Пчелите не са намесени в процеса.Много е полезен при кашлица,само според мен трябва да се дава по малко(за лекарство) с оглед на това,че съдържа много захар.
Виж целия пост
# 3
Това е като все е дно да му даваш каквото и да е друго сладко.
Е,да,само че полезно сладко  Peace Мисля да му га разтворя в малко вода и да пробвам дали ще ни мине кашлицата Peace
Виж целия пост
# 4
За кашлица помагат и варени дюли,но заедно със семките.Водата в която са се варили се прецежда и се пие като чай Peace
Виж целия пост
# 5
За кашлица пробвай "номера" с черната ряпа, мисля, че е подходящ и за малко дете!
Виж целия пост
# 6
Той се прави с много глюкоза. Наистина силно казано мед, но пък страхотно помага при кашлица, бронхит  и белодробни проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия