Нещо интересно и детско (и лесно) за малко момченце

  • 868
  • 4
Нашето малко съседче е болно и искам да го зарадвам, като направя някакви сладки или кекс или торта (ама да не са много сложни, че днес нямам време). Ще ми се ако може да е нещо интересно и атрактивно за момченце, под формата на кола или нещо подобно, помогнете с идеи! Хрумна ми например някои от меденките, дадени във форума, но да ги изрежа като кола...  Thinking  Само не знам дали ще стане. Той е на 4 годинки и луд по колите, затова исках кола, но приемам и други идеи... Моля ви, ако ви хрумне нещо, напишете, щото нямам представа даже как да потърся нещо подобно...  newsm78 
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Меденките са много лесни и сполучливи за правене. За форма би могла да ги изрежеш в каквато и да било форма. Изрязваш си шаблон от някоя картинка с кола. Разточваш тестото. Слагаш формата отгоре и изрязваш.
Аз не съм спец по торти, така че съвет не мога да дам.
Виж целия пост
# 2
bosilek понеже виждам че си в Словакия - тук се продават чудесни готови формички за изрязване - коли, камиони, самолети. И при вас би трябвало да има - провери в магазин за домашни потреби.

Аз се сещам за нещо друго. Ако искаш погледни в темата за тортите в първия пост има рецепта за млечен марципан - много е вкусен и спокойно може да се яде така. Направи му от него някакви фигурки - калинки, кола, човечета. В темата има и линкове за правене на фиргурки. Успех!
Виж целия пост
# 3
защо не пробваш с рецептата за *Крокодил* от форума/с каквото искаш плънка и с  готово бутер тесто/ става бързо и децата много му се радват Peace
Виж целия пост
# 4
Много благодаря за отговорите!   Hug
Май ще направя меденки и ще си направя сама шаблон.
Наталина, не съм знаела, че има такива формички, но ще ги потърся! Мерси Simple Smile
А крокодилът изглежда супер!  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия