ПЛАЗМОН бисквити на прах без глутен

  • 3 418
  • 6
искам да ви попитам, тези майки които ползват ПЛАЗМОН бисквити на прах без глутен как ги приготвят на бебчетата си, пише че може и с яай, с АД и с плодово пюре, ама трябва ли да е топла консистенцията в която ги разтваряме? и кога ги давате за следобедна закуска вместо кашата или?
Виж целия пост
# 1
По принцип се слагат като добавка в шишето с мляко. Аз бях купила една кутия, слагах малко в млякото, правих и като каша, разтворени в АМ с лъжичка да ги яде, но след като пробвах колко безумно сладко е  ooooh! ги изхвърлих.
Виж целия пост
# 2
От тези бисквити слагах на сина си по 1л. във вечерното мляко. Засищаше се за цяла нощ.
Виж целия пост
# 3
Аз ги слагам в млякото по 1л., винаги му го давам топличко, с биберон 4 на Авент.
Виж целия пост
# 4
Извинявам се предварително ако разводнявам темата но на каква възраст са били бебчетата ви когато сте давали от тези бисквитки на прах? благодаря предварително
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че е нужно да се извиняваш. Та нали затова е форума и темите в него - всеки да пита и получава отговори за това, което го интересува.
А по въпроса конкретно:
На каката дадох бисквити още на 5 месеца, тъй като беше много злояда и не наддаваше добре. Слагах по 1 бр.във всяко шише мляко, иначе отказваше да го пие. А може и аз да си внушавах така.
На малчо / вече е на 7 месеца/ не съм му давала досега  и не смятам да го правя поне още месец. Той и така си хапва добре и е над нормата за възрастта си.
Виж целия пост
# 6
Слагах ги в млякото и го давах както обикновено с биберон Peace. Доколкото си спомням започнах да ги давам от 6 месец Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия