Витамини по време на бременност!!!

  • 11 587
  • 100
Момичета, знам че темата е преекспонирана. Но какви витамини пиехте по време на бременността си и как се чувствахте от тях. Лекарят, при който ходя ми каза аз да си избера от коя марка да пия. Според него всичките на българският пазар били еднакви. Но проблемът е, че аз не мога сама да реша. Ще съм ви много благодарна да ми пишете.
Виж целия пост
# 1
Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.
Виж целия пост
# 2
Фолиева кисилина и Центрум Матерна
Виж целия пост
# 3
Аз пиех матерна, но сега точно тях ги няма...има центрум матерна вместо тях.
Ами доволна бях, не чувствах никакви странични реакции, изследванията ми бяха ок, бебо също....
Виж целия пост
# 4
ХИП натал,но не съм пила много.Хапвах си пресни плодове и зеленчуци  Peace
Виж целия пост
# 5
Фолиева кисилина и Центрум Матерна
Peace
Виж целия пост
# 6
В началото фолиева киселина и Сорбифер /желязо/, но после спрях всичко и се чувствах прекрасно. Изследванията ми бяха добри. Ядях много плодове, зеленчуци и ядки!
Виж целия пост
# 7
newsm78заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин Naughty
Виж целия пост
# 8
Цитат
Сорбифер /желязо/
заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин

Така е, не е витамин, но при бременност много често пада хемоглобина и затова споделих какво съм пила.
Не е по темата - съгласна съм Peace
Виж целия пост
# 9
Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.

Аз също.
Пробвах Матерна на своя глава - почувствах се доста зле, стомахът ми много се раздразни и ги спрях.
Виж целия пост
# 10
пиех витамини Матерна. Не съм имала дразнене или странични ефекти.
Виж целия пост
# 11
С първата бременност не съм пила, а сега от момента в който разбрах пия Вега пренатал формула - има си дневната доза фолиева киселина и другите необходими съставки, малки капсули е и не ми е ставало лошо или пък да съм наддала прекалено много.
Виж целия пост
# 12
След фолиевата киселина пиех Матерна, а след като спряха вноса - Пре Натал. Нямам забележки!  Wink
Виж целия пост
# 13
Фолиева кисилина и Центрум Матерна, като последното продължавам да го пия и сега, докато кърмя.
Виж целия пост
# 14
Първите 3 месеца  - фолиева киселина, после докрая - Матерна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия