Хомеопатия за бебета

  • 1 761
  • 23
Синът ми е на 7 месеца и кашля.Моля ви,посъветвайте ме какъв хомеопатичен продукт мога да му дам?Няма температура.
Виж целия пост
# 1
Давам на сина си сироп за кашлица Стодал. Той е хомеопатичен и в повечето случаи му е помагал.
Виж целия пост
# 2
Давам на сина си сироп за кашлица Стодал. Той е хомеопатичен и в повечето случаи му е помагал.
А той има ли парацетамол и на каква цена е горе-долу?
Виж целия пост
# 3
Давам на сина си сироп за кашлица Стодал. Той е хомеопатичен и в повечето случаи му е помагал.
А той има ли парацетамол и на каква цена е горе-долу?
Около 5-6 лв. е, мисля, че не съдържа парацетамол.
Виж целия пост
# 4
Ние тази възраст си пиехме Мукоплант на Др. Тайс - и той май е хомеопатичен. Нашата лекарка ни го изписа. Зъбите винаги никнеха с кашлица от 3-4 седмици продължение
Виж целия пост
# 5
Аз бих завела детето си на хомеопат. Пусни темата в " Здравния", има подфорум за хомеопатия, както и лекар който отговаря на въпроси. Иначе нашето педи изписва " Стодал"
Виж целия пост
# 6
Ако искаш да го лекуваш с хомеопатия - заведи го при хомеопат. Тези който се продават за хомеопатични и са сбиршина от няколко съставки, не се водят за класическа хомеопатия и противоречат на нейните принципи.  Peace
Виж целия пост
# 7
Заведи детето на лекар. Той ще прецени от какво е кашлицата и ще предпише нещо за причината за нея, а не за самата кашлица. Ние тук само можем да гадаем. Форумът не е за да замества лекарските прегледи. Peace
Виж целия пост
# 8
Аз не бих дала на детето си лекарство, пък било то хомеопатично без консултация с лекар. По някога може да се навреди повече от колкото да се помогне.  Peace
Виж целия пост
# 9
Заведи детето на лекар. Той ще прецени от какво е кашлицата и ще предпише нещо за причината за нея, а не за самата кашлица. Ние тук само можем да гадаем. Форумът не е за да замества лекарските прегледи. Peace
Знам,но днес е петък и пред мен са събота и неделя!Невъзможно ми е да намеря хомеопат,педито ни изписва само антибиотици,а в Бърза помощ едва ли ще са наясно с хомеопатията и затова се обръщам към вас! Hug
Виж целия пост
# 10
Питай тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?board=62.0
Виж целия пост
# 11
Hug Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 12
Ако така или иначе няма да отидете на лекар до понеделник, то наистина Стодал е хомеопатичен сироп за кашлица (но и той е от тези "мешаните", дето нямат нищо общо с класическата хомеопатия; все пак, естествено, няма парацетамол, в никое хомеопатично лекарство не съдържат стандартни лекарства). Мукоплант на капки е за деца над 1 г. (заради съдържанието на алкохол) , Мукоплант - сироп става и за бебета. Не знам кой е по-добър и по-ефективен, само да уточня, че билковите препарати не са хомеопатични, нищо че също имат далеч по-малко вредни ефекти.
Въпреки всичко, съжалявам за даването на акъл, но непременно детенцето трябва да бъде видяно от доктор и преслушано и той - обикновен или хомеопат - да му изпише лечение. А ако педиатърът ми изписваше антибиотици, освен в най-краен случай, щях да го сменя  Stop
Успех и бързо оздравяване!  Hug
Виж целия пост
# 13
А ако педиатърът ми изписваше антибиотици, освен в най-краен случай, щях да го сменя  Stop
Успех и бързо оздравяване!  Hug
В нашият тъп град всички са еднакви и нямам избор #Cussing out #2gunfire И на мен ми се иска да го прегледа лекар,но до понеделник няма кой.... Confused
Виж целия пост
# 14
Няма ли хомеопати с частни кабинети, работещи през уикенда? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия