Чай Блевит Л

  • 16 340
  • 15
Може ли да бъде смесен  с АМ вместо отделно да го давам с вода тъй като малкия го повръща веднага щом го изпие newsm78 На кутиията не пише Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Извинявай, но защо трябва да му даваш такъв чай? Не знам какъв е, затова питам.
Виж целия пост
# 2
Имаме запек и нищо не ни помага! Confused Реших да пробвам и него ooooh!
Виж целия пост
# 3
Блевит, това не идва ли от пшеница, т.е. не съдържа ли глутен?
А иначе и моята принцеса е с леко запечен стомах, мога ли да й давам такъв чай, става ли за по-големи деца? Тя е на годинка и месец.
Според мен можеш да направиш малко АМ с такъв чай, не виждам къде е пречката.
Виж целия пост
# 4
Да този чай е от 2 месеца нагоре...... Peace
Няма глутен в него  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз го използвам при запек.На малкия му помага много.Не съм смесвала с АМ.По-добре го разреди с повечко вода и давай по-често.
Виж целия пост
# 6
Проблема е,че е много водно а той повръща
Виж целия пост
# 7
Давах го на Ина, но не мисля че е добра идея зда се смесва с АМ newsm78
Виж целия пост
# 8
От какво повръща детето ти - да няма рефлукс. При повръщане и запек добре действа АМ - Фризовом. Не ми се струва добра идея да смесваш АМ с чай
Виж целия пост
# 9
ние сме на фризовом заради запек но не помага а по принцип като пие по течни неща и връща!Ядем фризовома вече месец и ставаме все по зле а уж е за  запек! Cry
Виж целия пост
# 10
И ние имахем страшен запек, случваше се по по 3-4 дена да не ака. Препоръчаха ми блевит Л, но не знам дали имаше някакъв ефект. След като синът ми стана на три месеца, започнах да му давам на гладно, предимно сутрин, по една-две мънички лъжички круша (прясна, по възможност българска), смляна с миксер. Така ми каза лекарката, която консултирах  при различни проблеми(не педиатърката). И това действаше повече отколкото чая. Аз не съм давала АМ, така че не знам какъв може да е ефекта. Ако искаш опитай с круша. Когато ставаше много напечено, го изаквах с термометър в дупето. Ако и това не ставаше (бебокът почваше да недоволства), пробвах с Дуфалак - само веднъж, защото ми се струваше гадно. Но иначе действа.
Виж целия пост
# 11
И аз давам това чайче, но ефект не виждам особен. И Митко го връща след малко. Може би обърква дупките, де да знам  Mr. Green Аз се отказах - кърмено бебе, но има проблем с изхождането. КАто стане много зор, помагам, иначе чакам да го израсте.
Виж целия пост
# 12
Аз към момента съм доволна от чайчето много и и го слагам в АМ, даже мисля, че и на опаковката си пише,че може да се добави към обичайната напитка.
Виж целия пост
# 13
Аз го добавям към сутрешното мляко, за да съм сигурна че ще го изпие. Защото другите течности на водна основа не иска да ги пие.
Виж целия пост
# 14
И дъщеря ми много се запичаше, докато беше на АМ.Започнах да го приготвям с вода от овесени ядки (варя овесени яки, прецеждам и приготвям млякото с отварата) и оправихме запека .
Чая може да се смеси с млякото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия