коя педагокическа школа следвате -тази на 50-те , 60-те , 70-те

  • 907
  • 15
ние комбинираме 60-те и 70- те , има си определен режим , но не е лишен и от ласки и гушкания
Виж целия пост
# 1
Изобщо не ги знам, нито 60, нито 70, нито 80. Или пък напред или назад. Не съм педагог, та да следвам школа. И не си дресирам бебето. Гушкам го, когато то има нужда, гушкам го, когато на мен ми се гуши бебе, играя си с него, когато на него му се играе, играя си и когато на мен ми се играе (стига, разбира се, тогава да не спи или да е гладно или нещо подобно - демек, все пак да е склонен и той). И не виждам защо трябва да се съобразявам с мнението на когото и да било (педагог). Ако реша да стана учител, ще му мисля - за сега искам просто да се обичаме и да сме щастливи заедно.
Виж целия пост
# 2
...аз само да допълня да имате предвит бебчо е от школата на новото хилядолетие(не се шегувам)т.с.самото то ще ви насочва,та всяко едно бебче е една нова вселена...и редувате строго,но с любов Heart Eyes...а за спорта казах ли Party
Виж целия пост
# 3
Водя се по детето ,не ми трябват школи . Naughty
Виж целия пост
# 4
Водя се по детето ,не ми трябват школи . Naughty

 Peace

Дори нямам представа какви са тези школи от 60-те и 70-те. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Изобщо не ги знам, нито 60, нито 70, нито 80. Или пък напред или назад. Не съм педагог, та да следвам школа. И не си дресирам бебето. Гушкам го, когато то има нужда, гушкам го, когато на мен ми се гуши бебе, играя си с него, когато на него му се играе, играя си и когато на мен ми се играе (стига, разбира се, тогава да не спи или да е гладно или нещо подобно - демек, все пак да е склонен и той). И не виждам защо трябва да се съобразявам с мнението на когото и да било (педагог). Ако реша да стана учител, ще му мисля - за сега искам просто да се обичаме и да сме щастливи заедно.
И аз така.Най-добрата школа е моята интуиция,разбира се,подкрепена със знания,предимно от интернет.
Виж целия пост
# 6
 newsm78
Виж целия пост
# 7
Всяко дете е гледано по различен начин,всеки прави това което смята за най добре.За тези школи не съм и чувала,имам си моя собствена и засега работи доста добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
На никоя.Чела съм всичките и ги комбинирам, като сама преценявам кое е най-добро за детето ми.
Виж целия пост
# 9
Имам една много хубава книжка: "Какво да очакваме през първата година" и за някои неща се допитвам до нея. Но дотук. Не знам към коя школа принадлежи.
Виж целия пост
# 10
Нямам представа от нито една от изброените школи Embarassed
Виж целия пост
# 11
Виж целия пост
# 12
Водя се по детето ,не ми трябват школи . Naughty

 Peace

Дори нямам представа какви са тези школи от 60-те и 70-те. Rolling Eyes

Ами и аз така! Детето е най-добрия учител!   bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз не знам какви са тези школи. Водя се по бебето. Peace
Виж целия пост
# 14
Аз се водя по Алексовата школа!!! Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия