Болки в тазът след раждане

  • 4 200
  • 8
Здравейте раждали мами , бих искала да споделите как е при вас след раждането. Вече трети месец откакто се е появило на бял свят моето слънце, аз усещам болки в таза (от двете страни точно където са ябълките). Това нормално ли е ? След колко време тазът се връща в първоначалните си размери преди раждане?
Благодарна ще съм ако споделите мнения
Виж целия пост
# 1
Имах болки, обяснявах си ги с натрупаните килограми, с упойката... Вече отминаха.
Виж целия пост
# 2
По време на бременноста започнаха при мен болките и до сега ме боли лявата тазобедрена става.
Не е зле да си поискаш един талон за ортопед.
Виж целия пост
# 3
Тези болки ги имах докато траеше разкритеието.
След като родих спряха.
Отиди на доктор  Peace
Виж целия пост
# 4
Отиди на ортопед. След раждането аз имах болки в края на гръбнака. Оказа се, че имам шип и ме болеше докато тазовите кости се върнаха на мястото си.
Виж целия пост
# 5
Здравей те и от мен.2 дена след като родих изпитвах неуписуеми болки в областа на таза.Казаха че било нормално,но преди време бях да профилактичен преглед и попитах от каде идват тези болки.Обясни ми че ставало някакво разширение отдолу,направо раздалечение на кокъла,по точно нз.как да го обясня.Минава след време.
Виж целия пост
# 6
Предполагам, че е нормално.... newsm78
....все пак разширеният таз се прибира.... Thinking
Виж целия пост
# 7
Имах до към 6ти месец след раждането, постепенно отшумяха. Но наистина няма лошо да минеш през ортопед.
Виж целия пост
# 8
Предполагам, че е нормално.... newsm78
....все пак разширеният таз се прибира.... Thinking

Да така е.Аз имах болки до към четвъртия месец след раждането
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия