На мама ученичката!

  • 1 472
  • 24
Днес ходихме да запишем Изабела в училище - тръгва на предучилищна възраст през септември (junior kindergarten) на крехката възраст от 4 ненавършени години. Впечатли ме факта, че всички в училището я бяха запомнили от предната визита - от секретарката до директорката и веднага щом я видяха я назоваха по име.
Ето я (по идея на Хонда) на мама ученичката:
Виж целия пост
# 1
Мале колко ти е сладичкаааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пу пу пу пу!
Какъв бонбон е само!Направо ми иде да я намачкам Grinning  Grinning  Grinning  Grinning И колко е официална само!
Голям сладур!
Нямаш ли повече снимки за разглеждане?
Виж целия пост
# 2
Леле Лаура,

Аз ако бях на тебе, щях да се разплача, само при мисълта, че вече малкото детенце е една пораснала кака, дето на училище ще ходи:))

А като гледам Изабелка, колко и е пораснала косичката:)) А пак и колко е елегантна като винаги... ами на майка си ще иска да прилича на кого другиго:))

Хайде на добър път с училището и на есен само звездички, пчелички, мравчици, калинки, детелинки, лента ОТЛИЧНИК и каквото там още се дава за отличниците:))
 #Onfire

П.С А аз бих добавила, Ох, на мама ЛИМОНЧЕТО СЪС ЗАХАР, защото Изабелка много я обича тази комбинация:))

Цитат на: Laura
Днес ходихме да запишем Изабела в училище - тръгва на предучилищна възраст през септември (junior kindergarten) на крехката възраст от 4 ненавършени години.
Виж целия пост
# 3
Ох, на мама сладкиша. Ама как й ходи червеното - пу пу.
Лауричка, а това предучилищна ли е (на каквато Симона сега ходи) или направо училище - тоест Р1
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Honda
Ох, на мама сладкиша. Ама как й ходи червеното - пу пу.
Лауричка, а това предучилищна ли е (на каквато Симона сега ходи) или направо училище - тоест Р1


Това е предучилищна, обаче е в същото училище, където ще продължи после; започват на 4 и имат две години предучилищна, след което започват първи клас (на шест години).
Виж целия пост
# 5
Съща циганка, пу да я насерат кокошките!
Де да ми беше голям сина, леле какво сватосване щеше да пада! Wink

 Embarassed Лаура, да знаеш че ми е любимка Изабела!
Виж целия пост
# 6
Еее...Деби, те имат само година и половина разлика, след време едва ли ще си личи Wink  Wink  Wink  Wink
Направо си я заплювай Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

Цитат на: debelanata
Съща циганка, пу да я насерат кокошките!
Де да ми беше голям сина, леле какво сватосване щеше да пада! Wink

 Embarassed Лаура, да знаеш че ми е любимка Изабела!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: tornerosse
Мале колко ти е сладичкаааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пу пу пу пу!
Какъв бонбон е само!Направо ми иде да я намачкам Grinning  Grinning  Grinning  Grinning И колко е официална само!
Голям сладур!
Нямаш ли повече снимки за разглеждане?

Имам, ето:
http://community.webshots.com/user/isabellamarie
http://community.webshots.com/user/isabellamarie1
Виж целия пост
# 8
еййй, мерси, сега ще ви разгледам Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост
# 9
Ами аз не ги виждам снимките newsm45

Честита ви бъдеща ученичка:)

Преди 2 седмици и аз записах Миташки на училище, тоест

детска градина, но тук се води така:)
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Laura
..Това е предучилищна, обаче е в същото училище, където ще продължи после; започват на 4 и имат две години предучилищна, след което започват първи клас (на шест години).
Значи същата история като тук само че нещата движят с по една година назад. Започват на 3 предучилищна, а училище на 5

На добър час на малката ученичка Grinning  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Лаура, ма много бързо растете и все по-красиви ставате Grinning  Да ти е жива и здрава куклата!
Виж целия пост
# 12
Чудесна е! Да ти е жива и здрава.
А постинга ти ми напомни, че и аз трябва вече да запиша Вики, който навършва 4 след месец
Виж целия пост
# 13
Много ти е сладичка ученичката! Grinning
Виж целия пост
# 14
Голяма сладурана е, Лаура Sign Exclamation Желая ви много успех в ученето Sign Exclamation

Само се чудя zащо така тормоzят тия дребни дечица с толкова ранно училишилище. Добре си ни беше на нас едно време. Аз съм тръгнала на 7.5 години на училище и бях най-младата докторантка в групата ни, пък нищо че в Немция тръгват на 6 години. При това между следването и доктората бях работила. А те директно от университета се хващаха и бяха с по 3-4 години по-възрастни от мене. Явно са пропилели някъде годиниките които са им отнели от детството... Та се чудя за какво е това цялото пънене и дали е добре за децата да тръгват толкова рано на училище. Лаура, нищо лично разбира се, знам че е такава системата и човек няма избор, просто си чешам клавиатурата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия