Съвети за коса, изгоряла след къдрене

  • 11 441
  • 26
Моля, ако сте се сблъскали с подобен проблем, споделете какви действия  сте предприели, за да спасите косата си
Виж целия пост
# 1
Като начало постригване поне малко.После маска,витамини и ампули Peace Забравих и смяна на фризьора Wink
Виж целия пост
# 2
Подстригване. Няма как да спасиш изгоряла вече коса  Peace
А също маската на Miosotis  с костен мозък и плацента. Много добре действа на изтощена коса
Виж целия пост
# 3
Изгорялата коса се възстановява само,
след като я изрежеш.... Confused
..... Забравих и смяна на фризьора Wink
Ама преди това- линчуване на предищния Wink

Маската МИОСОТИС е добра, но тя няма да ти върне предишната коса   33uu
Виж целия пост
# 4
Минералното олио прави косата мека и на кичури. Не стои рошава и кукленска. Има едни ампули, ама на коя фирма бяха... newsm78Правят косата изключително мека и подхранена...\името беше нещо италианско. Rolling Eyes
Но изгоряла коса не може да бъде оправена. А ако се подстриже къдриците ще се развалят, прерязани през различни места. Ох, как го обясних. Wink
Виж целия пост
# 5
Минералното олио прави косата мека и на кичури. Не стои рошава и кукленска. Има едни ампули, ама на коя фирма бяха... newsm78Правят косата изключително мека и подхранена...\името беше нещо италианско. Rolling Eyes
Но изгоряла коса не може да бъде оправена. А ако се подстриже къдриците ще се развалят, прерязани през различни места. Ох, как го обясних. Wink
Флори витал? newsm78 (това за ампулите, де,
а от другото- почти нища не разбрах... Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 6
Парисини май бяха или нещо от сорта... Rolling Eyes

За подстриганите къдрици не мога да го обясня по-добре, който е  подстригвал студено къдрена коса ще ме разбере. И дано да успее да обясни. Laughing
Виж целия пост
# 7
...За подстриганите къдрици не мога да го обясня по-добре, който е  подстригвал студено къдрена коса ще ме разбере. И дано да успее да обясни. Laughing
Аз съм подстригвала изгорена коса от студено къдрене,
но тя можеше да се нарече всякак друго яче,
но не и "къдрици" Wink Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
Аз  опитах по-нежно и деликатно някак си с "къдриците" Mr. Green . Ама ще е добре авторката да каже чак пък толкова ли е кофти положението..Дано не е де. Wink
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите момичета, но положението наистина е плачевно.Косата си е направо изгоряла, няма и следа от къдрица.Та въпроса ми е с какво би било добре да я мажа, за да заприлича на коса, защото в момента е направо съсипана.
Виж целия пост
# 10
 Може би това ще ти помогне донякъде-Денис преструктуриращо минерално олио, лосион предназначен за изтощени коси от химични третирания като обезцветяване с оксиданти, обезцветяващ прах, къдрене.Това са ампулки за еднократно ползване, можеш да пробваш две-три да видиш как ще се отразят на косата ти.Успех!
Виж целия пост
# 11
Има маска с къна- не оцветява и не обезцветява косата. Аз я ползвам. За много изтощени и  третирани коси е.

КЛИК за по-голям размер.

Аз съм много доволна от нея, съживява косата. Flutter
Виж целия пост
# 12
Това е много добро.В България е около 15 лв.
Виж целия пост
# 13
Независимо каква маска ще избереш,
задължително си вземи и течни кристали Hug
Виж целия пост
# 14
svetlana75,
извинявай, че се намъквам в темата ти (мислех да пускам подобна), но искам да питам за къдренето нещо.
Сезона е такъв, че мойта права коса вечно стои провиснала и направо ужасна... Иска ми се да се накъдря (не съм го правила от 10-12 год.), но ме е страх да не ми изгори косата (като при теб)
Виждала съм жени на които се вижда темето след лошо студено къдрене.  Sick
Та споделете малко инфо...Колко време се стои с ролките, за да не изгори косата, кой къдрин  е най-щадящ за косата и такива ми ти работи...

Ще съм ви много благодарна, защото много ме е страх да не остана без коса, моята все ми се струва слаба.
И още нещо, не може ли преди да се накъдря да си "тествам" някъде косата дали ще понесе къдренето??? Спомням си, че имаше някакви апарати дето слагаш косъм и ти го тестват, но не се сещам къде...

А по темата.... Преди време имаше на пазара една италианска козметика - Bilba (не съм ги виждала скоро newsm78) имаше маска с костен мозък и плацента. Действаше много добре.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия