Къде в Пловдив...?

  • 3 856
  • 16
Момичета, моля помогнете ми да открия в Пловдив заведение, което да отговаря на следните критерии:
- да може да се танцуват народни танци/ от посетителите, а не програма с танцьори /
- да няма чалга / в краен случай, мнооооого малко чалга  Thinking /
- кухнята да е вкусна
- цените да са сносни
Сещам се само за Веселото село, но не ми се ще там.  Търся нещо с повече простор и по-малко народ. Благодяря!  Hug
Виж целия пост
# 1
Ами..........Веселото село - ти си знаеш явно

Но направи резервация доста по-раничко от датата, на която искате да сте там Peace
Виж целия пост
# 2
Ако под народни танци имаш предвид хорà между масите много места биха могли да свършат работа... Веднага се сещам за "Шармант"-а в Кичука и за "Руски клуб". Може и Ротондата, но там не съм сигурна каква точно музика пускат, че бая отдавна не съм ходила...

Иначе, кръчми с дансинг май има много малко...  newsm78 Или поне аз не се сещам... Ама простено ми е - аз съм пред пенсия вече...
Виж целия пост
# 3
Шармантът май няма дансинг newsm78 Поне не съм забелязала. Все пак там ходихме лятото, може да има новост, а може и наистина да не съм забелязала. Музиката не помня каква беше, но чалга не е била, щях да изчезна на мига, нищо, че шишчетата бяха апетитни. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Да, няма дансинг, аз нали затова питах дали тия народни танци няма да ги играят между масите Simple Smile По мое мнение, ресторантите с дансинг (понеже за кръчми не се сещам) са или скъпи, или снобски, или и двете заедно   chef
Виж целия пост
# 5
Не че съм обиколила всички заведения в града ,но такова да отговаря на тези условия мисля,че няма и не съм чувала поне от познати редовно обикалящи заведения.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите!   bouquet Знам, че ще е трудно да се намери такова заведение, та затова и питам, ако някой е попадал на подобно местенце да сподели, че нямам много време да го открия на принципа проба-грешка.
Виж целия пост
# 7
http://djiabeach.hit.bg/interior.htm

за музиката незнам - била съм само на организирани тържества, но ако ще превземате ресторанта - Вие ще я определяте
Виж целия пост
# 8
Такова заведение, където да пускат предимно народни танци и да няма или да има мноооого малко чалга не съществува.
Весело село не ти препоръчвам, няма въздух там и в букв., и в преносния случай. Освин това има мнооооого чалга.
Шармант няма дансинг.
Руски клуб, била съм само на сватба там. По принцип не знам дали може да се танцува.
Изчерпахме каталога. Crazy
Виж целия пост
# 9
Освен за Веселото село друго не се сещам!
Виж целия пост
# 10
Ами..........Веселото село - ти си знаеш явно

Но направи резервация доста по-раничко от датата, на която искате да сте там Peace
Сега се откри нов ресторант до авто гара ЮГ казва се Мегдана и е точно това което търсите.
Виж целия пост
# 11
Сега се откри нов ресторант до авто гара ЮГ казва се Мегдана и е точно това което търсите.
[/quote]

и аз това щях да кажа чух много добри  отзиви за този ресторант
Виж целия пост
# 12
а тел.на ресторант МЕГДАНА някой знае ли?
Виж целия пост
# 13
Моля, заповядай -  032/ 624 694
                            - 0885 968 270

Аз също много добри отзиви чух, скоро сямтам да ида да проверя лично Wink.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,девойки аз мога да ви препоръчам едни заведение с народна музика и фолклорна програма,не знам как не сте го чули още?Казва се Мегдана и се намира да автогара  юг.Много е готино.Всяка вечер има фолклорна програма и после хора и БГ музика без "чалга".Сега мога и да ви предложа и нещо друго,а именно уроци по народни хора,които може да практикувате по тези заведения,по сватби и по други мероприятия на които можете да покажете своите умения.Ако проявите интерес.http://dimoenev.hit.bg/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия