Хем съм бясна,хем ми и болно...

  • 5 495
  • 89
Здравейте!Аз съм регистриран потребител,но в случая предпочитам да съм анонимна.Просто исках да изпусна парата като споделя...
Бременна съм в 9 месец.Моя мъж по принцип си излиза от време на време,но отдавна не го е правил.Вчера човека си празнува РД с колежките,не ме покани,но аз си мислех,че неиска да ме притеснява/нещо напоследък не се чувствам много добре/.нямах нищо против,човека от месеци не е излизал...Обади се веднъж през деня да се поинтересува как съм/стана ми мило/зареди ми телефона та да го потърся,в случай че нещо ми се случи.....Мислех,че най късно до 12 ще си дойде-да ама не...стана 5 и аз първо бях бясна после се изплаших.Звъня да питам как е не отговаря...дойде си в 5,30
Виж целия пост
# 1
Откога трябва покана да присъстваш на РД на мъжа си? Мислех си, че това е повече от естествено. Странна работа.
Виж целия пост
# 2
Виж сега, изнервена си заради състоянието си, нормално е. Не му се ядосвай. Излязъл е човекът да празнува - естествено, че ще закъснее. Добре си е полудувал, че сега като дойде бебето - няма да излиза скоро! Не му се сърди! За неотговарянето - ми много ясно. Снощи бях в един пияно бар, телефонът ми е звънял 5 пъти, не съм чула нито едно повикване!!!! Няма как да си чуеш телефонът в шумно заведение, а и е бил пийнал. Сигурна съм, че не е било нарочно!
Обаче възниква въпросът какво става, ако му беше звъняла, че раждаш Joy Ето затова може да му попилиш малко на главата Mr. Green Но като цяло - не се сърди Hug
Виж целия пост
# 3
Напълно безотговорна постъпка от негова страна.Това,че е е имал РД не го оправдава,все пак си бременна,не може така да те притеснява,а той да ходи да се развява по нощите,независимо с кого.Ако и днес не е осъзнал грешката си,направо е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Нека си се черпи с колежките след работа за по 1-2 часа,но мястото му е при жена му,така мисля аз.
Съжалявам,че малко остро реагирам,но и аз съм напушена от снощи,моят беше на път,аз го чакам до 8 часа,звъня,тел.му изключен(паднала му батерията),аз помислих,че е катастрофирал.Изчаках до 9.30 и тъкмо да почвам да търся телефони на колегите,с които е,да се обаждам,тогава получих СМС,че му паднала батерията и уж ще се прибере до 30 мин,които станаха още 3 часа.Дълга история,да не навлизам в подробности,но се прибра и пил 1-2 ракии(не пиян де),но не чувстваше и никаква вина #Cussing out.
Ей спука ми се сърцето от притеснение.
Мила,не се ядосвай на тази случка,гледай си спокойствието,че ще ти е нужно.Покажи му,че си малко обидена все пак,да не си помисли,че ще му се разминава всеки път,но не си го слагай толкова на сърцето.Мъжете по някога се държат безотговорно и това е.
Леко раждане ти пожелавам  Hug
Виж целия пост
# 4
Я не се ядосвай за глупости!
Нормално е да празнува без тебе - в 9-тия месец само ще се натовариш ако си в кръчмарска обстановка с целия дим и алкохол наоколо. А човека има право да си отпразнува рождения ден. Е, малко е попрекалил с часа на прибиране, но имай предвид, че това му е последното излизане. Оттук нататък вече няма такива работи (освен ако бабите не са склонни да ви дадат някой почивен ден).
Леко бременеене и дано нямаш повече такива изживявания, но все пак не забравяй, че нещата не винаги се въртят само около нас!
Виж целия пост
# 5
Не знам какво да ти кажа, дори не мога да си представя - човек, който да ръгне по кръчми, вместо да си празнува РД с най-близкия до него!!!
Явно е начин на мислене, възпитание. За мен е недопустимо, празниците са за семейството.
Виж целия пост
# 6
И аз бих се чувствала като теб в тази ситуация... и далеч нямаше да имам толкова търпение... но това съм си аз - Cruela  Wink

...Снощи бях в един пияно бар...

sorry, belinda, но ми стана много смешно за пияно/пиано-бара  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Абеее това празнуване на рожден ден без теб не ми харесва. По-нормално е да не си празнува РД-то или да го направите само двамата в къщи, предвид състоянието ти. Аз ако съм мъж, на когото жена му всеки момент ще ражда и през ум няма да ми мине да ходя по кръчми. Още повече, че ето-дори не си е чул телефона. А предполгам, че ти цяла нощ не си спала от притеснение, нали?
Това е един добър повод да му попилиш на главата и в следващите две години да види кръчма само заедно с теб. Да му мисли отсега кой ще гледа бебето.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Не знам какво да ти кажа, дори не мога да си представя - човек, който да ръгне по кръчми, вместо да си празнува РД с най-близкия до него!!!
Явно е начин на мислене, възпитание. За мен е недопустимо, празниците са за семейството.

ъпреки, че съм на мнение, че всеки човек понякога трябва да разпуска и сам /т.е. без половинката/, няма как да не се подпиша под това.
Има достатъчно делници, но празниците /особено личните/ са свещена територия са семейството.
Особено в комбинацията: бременна в 9-тия месец жена /която може всеки момент да започне да ражда/ и изключен цяла нощ телефон.
Би ми станало обидно, меко казано.
Виж целия пост
# 9
Не знам какво да ти кажа, дори не мога да си представя - човек, който да ръгне по кръчми, вместо да си празнува РД с най-близкия до него!!!
Явно е начин на мислене, възпитание. За мен е недопустимо, празниците са за семейството.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също щях да реагирам остро. Тя жената,като е бременна да не е инвалид случайно   #Cussing out и защо винаги трябва да ги оправдаваме мъжете, че не им било лесно, че имали нужди. Аз оправдавах преди време, вече не  Naughty, в крайна сметка и аз имам нужди.
Виж целия пост
# 11
Мъжът ми никога не би ме оставил сама, бременна в 9-ти месец, за да хукне да празнува по кръчми с колежките. Направо ти се чудя как си го допуснала. Та ти си му най-близкия човек, мисля че е трябвало да сте заедно на такъв празник.
Виж целия пост
# 12
Не говориш сериозно,нали? #Crazy
Виж целия пост
# 13
но имай предвид, че това му е последното излизане. Оттук нататък вече няма такива работи (освен ако бабите не са склонни да ви дадат някой почивен ден).
Да бе!!!
Бебето с нищо не промени навика на моя мъж да си излиза вечер за по час на кафе или да глътнел въздух...  Close
Не очаквайте с появата на бебето навиците на половинките да се променят. Може и да се променят, ама може и да не се, явно си зависи от човека.
А празнуване на рожден ден без половинката е много тъпа история - независимо в кой месец е бременна.
Виж целия пост
# 14

sorry, belinda, но ми стана много смешно за пияно/пиано-бара  Heart Eyes
hahaha Ужас Blush Поне да беше баш пияно, да се оправдая, ами аз карах на безалкохолни коктейли ooooh! Нямам извинение Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия