за ранните симптоми при бременост

  • 5 275
  • 25
Здравейте,

На 1 седмица закъснение  и положителен тест съм, но едва след седмица съм на преглед при гинеколог.Нямам обаче силно изявени симптоми за които се пише из форума-никакво гадене, много леко напрежение в гърдите/по скоро в зърната/, от време на време болки в яйчниците-поне така я определям.Снощи гърдите ме боляха много, днес нищо.Това нормално ли е -да не са постоянни симптомите.Меря тмпература-орално с дигитален термометър-около 37 / +-1/.

Благодаря Ви
Виж целия пост
# 1
Поздравления. Laughing
Прочети закованата тема за първите признаци.
Не е задължително да имаш признаци. Laughing
Виж целия пост
# 2
На толкова ранен етап не е задължително да имаш симптоми Peace Честито и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви за бързите отговори.Просто има още една седмица очакване , а не знам какво да мисля с тези симптоми.
Виж целия пост
# 4
Ами нищо не мисли, радвай се на бременността си. Laughing
Виж целия пост
# 5
ЧЕСТИТО! Дано бременноста ти протече леко и без проблеми като досега!   bouquet
Не се притеснявай за симптомите, не е задължително нито да имаш всички симптоми, нито да са с интензитета на момичетата, които са ги описвали. Можеш само да си хвърляш шапката, че не повръщаш и пр.  Peace
Бъди спокойна и не се напрягай излишно!
Виж целия пост
# 6
Аз когато забременях нямах никой от симптомите,които бях чела,единственото, което ми породи съмненията беше,че така ми се ядеше кисело,а аз никога не съм обичала кисело и през целия си живот дотогава не бях яла толкова кисели неща,колкото през първите седмици на бременността.И тайните ми надежди се оправдаха,мисля,че си забременяла,щом и теста ти е показал,вече тестовете са достатъчно добри и в повечето случаи са верни.
Виж целия пост
# 7
Първия път нямах никакви симптоми. Сега малко ме болят гърдите, по-точно зърната, да. Кърми ми се Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Честито! Както всички са ти казали - не е нужно да имаш симптоми.. а пък от друга страна чувствителността на зърната и непостоянните болки в яйчниците са си точно това - симптоми.  Peace Пожелавам ти другата седмица да видите хубаво плодно сакче и до края бременността ти да протече леко и без проблеми!  Hug
Виж целия пост
# 9
Здравейте,

На 1 седмица закъснение  и положителен тест съм, но едва след седмица съм на преглед при гинеколог.Нямам обаче силно изявени симптоми за които се пише из форума-никакво гадене, много леко напрежение в гърдите/по скоро в зърната/, от време на време болки в яйчниците-поне така я определям.Снощи гърдите ме боляха много, днес нищо.Това нормално ли е -да не са постоянни симптомите.Меря тмпература-орално с дигитален термометър-около 37 / +-1/.

Благодаря Ви

здравейте,
и аз бих искала да споделя моята история...тя малко или повече подобна на горната...вече съм на 1 седмица закъснение, но не съм си правила тест, защото знам, че съм бременна - вече втори път!!, но искам да отида първо на лекар и да видя туптящото сърчице, за да повярвам, защото първият път се оказа "кухо яйце" и аз много се разстроих, а бях лудо щастлива на първата седмица от закъснението!!!
и така..нямам изявените симптоми - нито гадене, нито повръщане; само гърдите ми са напрегнати и малко ме наболяват (но пък е на моменти!!!), малко придъпвания долу ниско...
така че стискайте палци другата седмица отивам на лекар!!!
Виж целия пост
# 10
Имаш моите стиснати палци! Този път всичко ще е наред, ще видиш!!! Peace
Бъди спокойна и да пишеш, че да честитим официално!
Виж целия пост
# 11
Мъжът ми винаги казва да мисля позитивно-и се зарадвах и се надявах да съм бременна-но така и не знам какво стана, но на 8 ден имах зацапване.Отидох на лекар-не видя плоден сак или каквато и да е форма на зародиш.
Не знам какво беше това-имах три положителни теста, а сега чакам да видя колко време ще ми се точи този цикъл и ще се чистя-ако е цикъл ок, но ако все пак е имало нещо-незнам.Че имам едни опасения.Направих си отново тест-по бледа втора черта-след седмица трябва отново да направя.
Другото което ми каза гинеколога е че имам двурога матка-защо от толкова години нито един лекар не ми е казвал това-за малка съм чувала но за двурога не.
Дали според вас това е проблем при забременяване и износване?
Виж целия пост
# 12
може ли да попитам нещо????четох за пъпчици по ареолите на зърната!!!!ако може да ми обясните по-подробно за тях!!!!! newsm78 какво представляват и така нататък??балгодаря  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ева, това, което описваш е много притеснително. Съветвам те да отидеш при друг лекар за второ мнение, нека огледа добре и тръбите, защото щом все още имаш положителни тестове, значи бременност е имало. Може би става въпрос за рано прекратила се бременност и затова да не се е видял плоден сак, но е възможно и да е извънматочна бременност, което, както сигурно знаеш, може да е опасно.
Пусни си и кръвен тест, за да се видят нивата на ЧХГ, повтори го след 48часа. Не искам да те плаша, но обърни внимание, нека да се изключи по-лошия вариант.
За двурогата матка - възможно е да имаш проблем с износването, но с повече лежане и пазене ще си имаш дете.
Виж целия пост
# 14
може ли да попитам нещо????четох за пъпчици по ареолите на зърната!!!!ако може да ми обясните по-подробно за тях!!!!! newsm78 какво представляват и така нататък??балгодаря  bouquet
Това са някакви жлези. Било нормално по време на бременност да се получават - мнение на добър дерматолог, а не мое.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия