питане за Коледния базар в МОл-София

  • 725
  • 6
МОля да кажете има ли някаква нова информация за провеждането на базара---по цял ден ли ще е? Или в определени 4асове?
Освен това, понеже смятам да изпратя кашон с някои неща, искам да попитам до коя дата трябва да ги полу4ите! На какъв тел. да се обадя, за да рабера дали са се полу4или?
Поздрави на организаторите! Laughing
Виж целия пост
# 1
Здрасти Simple Smile Базарът и двата дни ще бъде от 10 до 21 часа Simple Smile По принцип в София нещата ще ги събираме на 1ви и 2ри Simple Smile Ти от къде си? И на кого ще го пращаш този кашон  newsm78 На който го изпратиш ще ти даде номер и ще разбереш като е получен  Hug
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230560.0   Отиди в тази тема, има пълно инфо и на кого можеш да го изпратиш   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да от София съм. Взех ето тези адреси от предишна тема:
"СЛУЖЕБЕН
СОФИЯ
ЗОНА Б18
УЛ. Царибродска 70 ет.1 ап.2
Кристина Николова

ДОМАШЕН
Нови Искър 1280
ул Искърско дефиле 216 Б
Кристина Николова"
Така че евентуално по куриер ще пратя нещо на някой от тези, а ако има събирателен пункт, ще дойда да го донеса! Laughing
Виж целия пост
# 4
Щом си от София, можеш на 1-2 Декември да дойдеш и в Арената на бул. Тодор Александров между 11- 13 часа.
Виж целия пост
# 5
здравей
събирателни пунктове да искаш
1. офиса ми - СОФИЯ
ЗОНА Б18
УЛ. Царибродска 70 ет.1 ап.2
Кристина Николова
 телефон 812 00 20
2. в арена на 1и 2 декември от 10 до 13 часа на 2 етаж в заведенията които са по средата
3. с куриер на посочените адреси
а мобилните ми са 0889611545;0887862363 Hug
Виж целия пост
# 6
много благодаря! ще дойда и дано бъда полезна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия