Къде в София махат косми с конец?

  • 30 965
  • 124
Здравейте, чувала съм че в София има салони в които почистват косми (на лицето), с конец. Някой знае ли къде?
Виж целия пост
# 1
В козметичен салон Бон-Бон и на Витошка.
Виж целия пост
# 2
В козметичен салон Бон-Бон в кв.Павлово мога да ти дам телефон за контакт ако се интересуваш.
Много съм доволна от козметичката в салона  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 За да сме точни Бъкстон -Павлово. Hug
Виж целия пост
# 4
Как се почистват косми с конец? newsm78
Виж целия пост
# 5
С конец. Laughing
Виж целия пост
# 6
Връзват всяко косъмче и после дърпат?  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
А с какво този начин на обезкосмяване е по-добър от кола маската например?
Виж целия пост
# 8
За мен е по добър,(не по безболезнен)от факта че не ми се възпалява или изгаря кожата. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Айде обяснете ми технологията, че ми е интересно. Моля. Flutter
Виж целия пост
# 10
Може ли координати на лични, моля.

Мерси предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 11
А мястото на Витошка съществува ли още? Някой има ли координати за там?   bouquet
Виж целия пост
# 12
За мен е по добър,(не по безболезнен)от факта че не ми се възпалява или изгаря кожата. Simple Smile

И няма опъването, което после води до бръчки.


А мястото на Витошка съществува ли още? Някой има ли координати за там?   bouquet

Да. Лиана се казва козметичката. Тук ли да дам координатите или на лични?
Виж целия пост
# 13
Тук,ако може.
Виж целия пост
# 14
Бон-Бон тел.-8555571,0887281946,бул Витошка-9876946
Виж целия пост
# 15
 Shocked Shocked Shocked

Аз си мислех, че във века на лазерната и фотоепилацията, метода за премахване на окосмяване с конец е .... праисторически!

Какви са предимствата на този метод?!
Виж целия пост
# 16
Много благодаря за телефона  Hug
Виж целия пост
# 17
Хмм- явно искате да си ходя със засукан мустак, щом никой не ми обясни, как се махат косми с конец! Crossing Arms
Виж целия пост
# 18
Конците се преплитат по специфичен начин и се получава едно скубане на косъма ,но при по дълбоко ниво. Simple Smile
Виж целия пост
# 19
 Shocked
благодаря, все пак! Изобщо не предполагах това.
Виж целия пост
# 20
Потичат малко сълзички,но се преживява-мъхчето след това става по рядко и тънко.
Виж целия пост
# 21
Според мен се оформят по-добре веждите, става бързо и може да се махат много, много късите косми. Аз мисля че е главно за лице, за други части на тялото не мисля че се прави. Ще пробвам местата които препоръчвате и ще пиша от кое съм най-доволна.
Виж целия пост
# 22
Вижте тук как се прави:
http://www.metacafe.com/watch/367914/quick_hair_removal_using_magical_thread/
Виж целия пост
# 23
Е,браво-гледала съм на видео,но това е много по подробно.  bouquet
Виж целия пост
# 24
Витошка 50, тел. 987-69-46. По телефона търсите Лиана. Личният й gsm e 0887/ 21-57-16.
Цената на горна устна е 5 лв. Веждите не си правя и не знам колко е, но чувам, че ставали много добре оформени.  Wink
Виж целия пост
# 25
bebsun благодаря за информацията, аз мисля и вежди, и горна устна да си почистя, дали ще се зачерви много лицето ми след това? С много светла и чувствителна кожа съм и май няма оттърване  Confused
Виж целия пост
# 26
Мисля, че няма. Но дори и да се зачерви, като за 1 път, ще е съвсем малко. Не се притеснявай.  Peace
Виж целия пост
# 27
Хехе, това е много яко, научих се  Laughing Но мисля, че става само за по-фини косми, не е за епилация на крака.
Виж целия пост
# 28
Мисля, че в Турция така са ги премахвали, едно време де.
Виж целия пост
# 29
Току що си ги махнах с лентички на Леокрема-супер- нямах време да ходя на обезкосмяване с конец. Grinning
Виж целия пост
# 30
Момичета, аз имам доста чувствителна кожа от коляното надолу и поради глупост- излагане на кожата на слънце след епилация или кола, ми се появиха точки и не мога да се отърва от това  smile3511 Както и да е, сега съм на епилатор, защото ми е най-удобно. Интересува ме за колко време ви порастват косъмчетата след манипулацията с конец  newsm78  И колко струва newsm78
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 31
Конецът е само за лице и гърди, примерно. Защото е трудоемко и козметичките не се навиват за по- големи площи.
Виж целия пост
# 32
Конецът е само за лице и гърди, примерно. Защото е трудоемко и козметичките не се навиват за по- големи площи.
Защо да не се навият? Нали си плащаш?
Еми знае такъв салон в София.
Виж целия пост
# 33
Ами поне тази, при която аз ходя каза, че не се наема. Заболявали я ръцете много.
Виж целия пост
# 34
Попитай в Бон Бон(Еми преди време ми даде кординати,за което съм и много благодарна,но незнам дали правят на по големи части от тялото).
Виж целия пост
# 35
има един салон и на Солунска,но като си намеря визитка ще дам кординатите Peace
Виж целия пост
# 36
интересно ми се видя.
аз пък се уморих да тъся козметичка, а като ги попитам колко ще ми вземат за почистване на лице примерно, те ми казват 25-30 лв. Уж всички си правт по-евтино, оказва се, че на мен все някакви такива цифри ми ръсят.
Са обезкосмяване на крака до колената, 25 лв. Shocked
Имам чисто нов епилатор, но все не намирам време да го включа...
Сега по темата - това с конеца ми допана, мисля да се положа на такова нещо. Peace
Виж целия пост
# 37
В бон-бон на Павлово нали още се извършва тази процедура? newsm78
Виж целия пост
# 38
Да Peace
Виж целия пост
# 39
има и една арабка в София, която се занимава с този вид почистване и то на цялото тяло, но за жалост не й зная координатите - чувала съм за нея от една позната. Може някой да е чувал също за нея.....
Виж целия пост
# 40
и аз много търсех такъв салон и най-накрая моята приятелка откри , махна ми мъха над горните устни и то само за левче  newsm78 , много съм доволна , още нищо не е поникнало , а мина месец , салона се намира в Герена , в един от онези гигантски блокове точно до моста , но незнам номер на блок , улица и т.н. , намира се лесно
Виж целия пост
# 41
а ти при кого ходиш?
Виж целия пост
# 42
Аз ходех в Бон Бон,но скоро не съм посещавала салона-много ми идва далечко за студеното време.
Виж целия пост
# 43
Ох, на мен ми писна да ходя на 2-3 седмици и оня ден хванах пинсетата.  ooooh!
Виж целия пост
# 44
Аз си взех лентички на Леокрема и съм супер доволна-няма възпаления ,перфектно се почиства мъхчето.
Виж целия пост
# 45
и аз много търсех такъв салон и най-накрая моята приятелка откри , махна ми мъха над горните устни и то само за левче  newsm78 , много съм доволна , още нищо не е поникнало , а мина месец , салона се намира в Герена , в един от онези гигантски блокове точно до моста , но незнам номер на блок , улица и т.н. , намира се лесно
Molia te, dai niakakvi koordinati, primerno telefon, moze i na Lichni. Mnogo mi e udobno do Gerena.
Виж целия пост
# 46
много интересно е това премахване, гледах клипчето
Виж целия пост
# 47
На мен пък мъж ми ми ги маха така Mr. Green. Изобщо не знаех, че вече и в салоните предлагат такова обезкосмяване. Той се опита да ме научи как става, но ми се видя доста трудно.
Виж целия пост
# 48
Е,браво на твоя мъж! Simple SmileДа не би да е от някоя арабска държава?
Виж целия пост
# 49
Е,браво на твоя мъж! Simple SmileДа не би да е от някоя арабска държава?

да Grinning, там май всички го знаят този метод Peace
Виж целия пост
# 50
Ми,че на вас бизнеса ви е в кърпа вързан..... Laughing
Виж целия пост
# 51
И аз си ги махам с лентички-толкова е бързо и лесно.
Виж целия пост
# 52
какво стана с тази тема?!

Кажете къде правят такива процедури?!
Има ги още в Бон-бон, че ми е най-близко?!
Виж целия пост
# 53
Лиана на Витошка оформя страхотно веждите и  много добре работи с конеца.
Виж целия пост
# 54
Лиана на Витошка оформя страхотно веждите и  много добре работи с конеца.
на мен просто Бонбин ми е по-близко. накарая ще взема да се обадя в салона им.
а някой практикува ли го това обезкосмяване собс веноръчно?!
 newsm78
Виж целия пост
# 55
На мен пък мъж ми ми ги маха така Mr. Green. Изобщо не знаех, че вече и в салоните предлагат такова обезкосмяване. Той се опита да ме научи как става, но ми се видя доста трудно.


сега може би навлиза това в бг,но в чужбина например Англия ,мъжа ми като ходи на фризьор,му премахват и космите на вежди,нос,скули и въбоще където има по лицето ...естествено с конец...много по-бавно излизат и постепенно изчезват ...бавно,но сигурно...
Виж целия пост
# 56
На Парчевич има един салон/Симона/, също махат с конец.
Виж целия пост
# 57
заинтригувахте ме - записвам се  Peace
Виж целия пост
# 58
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия.
Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо.

Фризъорски салон "Багдад".
Виж целия пост
# 59
За първи път чувам, че и в Бг има?! newsm78
Виж целия пост
# 60
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия.
Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо.

Фризъорски салон "Багдад".
                     Може ли да получа телефона на Хасан, моля? Заинтригувана съм, а и съм готова да експериментирам с веждите си. Ако може някакви ориентировъчни цени също. Мерси.
Виж целия пост
# 61
Добре де, а каква е разликата между това да ти ги оскубят с конец и това да си ги оскубеш ти с пинцета...примерно?
Иначе и на мен ми се видя интересно. Може да опитам ...
Виж целия пост
# 62
За първи път чувам, че и в Бг има?! newsm78
Аз за първи път чувам за конец  Laughing
Виж целия пост
# 63
                      Плс, ако някой е ходил при Хасан и при Аббас да ми каже кой от двамата да предпочета, искам нова форма   bouquet.
Виж целия пост
# 64
И аз не разбирам разликата между пинцета и конец - и двете махат от корен, а както се разбра работата с конец е много трудоемка.
Виж целия пост
# 65
И аз не разбирам разликата между пинцета и конец - и двете махат от корен, а както се разбра работата с конец е много трудоемка.
                      Не особено трудоемка чак... Аз все пак ходих, точно след 5 минутки бях без мустак и с оправени вежди и много доволна... Специално мен не ме боля, и много ми хареса как ми станаха веждите  Peace. Да споменавам ли, че са ми еднакви  hahaha? С две ръце съм за конеца  Peace.
Виж целия пост
# 66
Aнгел къде ходи  Thinking
Виж целия пост
# 67
да и аз се чудя къде си ходила Ангел?? Човек може и сам да действа (за горната устна), но за веждите-няма как
Виж целия пост
# 68
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...

да и аз се чудя къде си ходила Ангел?? Човек може и сам да действа (за горната устна), но за веждите-няма как...
                     Не е точно така, виждала съм туркиня как сама си оправя веждите с конец, но тогава не се интересувах и не съм се задълбочавала.
Виж целия пост
# 69
Ангел а трябва ли да си оставя косъмчетата на веждите да по-отраснат малко за да има какво да маха  Laughing
Виж целия пост
# 70
Ангел а трябва ли да си оставя косъмчетата на веждите да по-отраснат малко за да има какво да маха  Laughing
                      По принцип мисля, че няма проблем да хване и най-малките... Но аз исках нова форма, съответно ги оставих да си порастнат хубаво, и Хасан ми се зарадва  Mr. Green... И ги скубе с конец, и с ножичка подрязва по-дългите, абе доволна съм  Peace. Все пак може предварително да се консултирате, щото все пак всеки случай е различен, той май спомена, че понякога остава дупка във формата, ако не са оставени да порастнат добре...
Виж целия пост
# 71
много ти досаждам, но записваш ли си час предварително по телефона  Laughing
Виж целия пост
# 72
В Лозенец - на ъгъла на Кораб планина и Плачковица има фризьорски салон - там също махат с конец.
Виж целия пост
# 73
много ти досаждам, но записваш ли си час предварително по телефона  Laughing
                       Ами не си записах - направо минах, седнах веднага, и така... Аз по принцип не обичам да записвам часове, че много закъснявам  Blush... А и е въпрос на няколко минутки, така че предполагам винаги може да се измисли нещо  Mr. Green... Самия салон не е нещо особено, но обслужването ми се видя на ниво (специално за конеца).
Виж целия пост
# 74
аз пробвах да махна няколко косъмчета под веждата, но няма как да съм толкова точно(може би нямам опит) иначе с горната устна се получи, но ми останаха после червени линии по пръстите ooooh!
Виж целия пост
# 75
Имах приятелка иранка, която ми беше показала този медод.
Няколко пъти ми ги беше махала, но не успях да се науча сама.
Най-хубавото е, че после не порастват по-дебели и черни космите.

Виж целия пост
# 76
В Лозенец - на ъгъла на Кораб планина и Плачковица има фризьорски салон - там също махат с конец.
Може ли да обясниш мало по-подробно къде се намира салона?  bouquet
Виж целия пост
# 77
Ето тук е. Жената се казва Меги - ако се интересуваш, мога да ти пратя телефон на лични.
Виж целия пост
# 78
Донесена  от вихъра, ако може и на мене. Предварително благодаря.
Мястото ми е удобно.
Виж целия пост
# 79
То с конец може и в домашни условия..пробвала съм. Боли леко.  Peace
Виж целия пост
# 80
Ето тук е. Жената се казва Меги - ако се интересуваш, мога да ти пратя телефон на лични.
отваря се началнатга страница на maps  Thinking
може ли и на мен координатите  Laughing
Виж целия пост
# 81
Съпругът ми ходи при Хасан от години - наистина е добър.
Виж целия пост
# 82
аз се почиствам у дома пак става стига да можеш.
Виж целия пост
# 83
А някой случайно да знае къде във Варна има такъв салон?
Виж целия пост
# 84
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 85
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes
                    http://bgmaps.com/  , търсиш в София 'ЖК ХИПОДРУМА БЛ.119'    bouquet. Аз съм подвела, щото не се пада края на 'Прага', а на 'Георги Софийски'... Което е продължението на 'Прага' всъщност...
Виж целия пост
# 86
Ангел благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 87
Опитах се да пробвам сама в къщи,но сигурно има значение какъв е конеца.Усуках обикновен конец от макара,но много ми се врязва в пръстите(или аз не го правя както трябва).Един косъм не успях да махна Laughing
Виж целия пост
# 88
в бургас има една туркиня със златни ръце - точно тава прави... ама в бургас
Виж целия пост
# 89
трябва да не си ги чистила скоро за да ги оформи  Simple Smile
Виж целия пост
# 90
Опитах се да пробвам сама в къщи,но сигурно има значение какъв е конеца.Усуках обикновен конец от макара,но много ми се врязва в пръстите(или аз не го правя както трябва).Един косъм не успях да махна Laughing
                     Май няма много значение - аз бях малко по-упорита, и за около час схванах техниката  Blush. Много било лесничко, ама нямаше кой да ми покаже. На мен лично с къс конец ми се получава, с дълъг нещо не мога... Ще свикна с времето сигурно, засега толкова  Twisted Evil.
Виж целия пост
# 91
                         Минавам само да се поправя - лесно и бурзо се махат, но и на мен ми се врязва конеца  Rolling Eyes. Аз пробвам както на последното филмче - с примка, без да си държа нищо в устата  Blush.
Виж целия пост
# 92
АББАС Е НАЙ- ДОБРИЯТ!!!НАМИРА СЕ В КВ.ГЕО МИЛЕВ НА УЛ.ХЕМУС №31!ТОЙ Е НЕЗАМЕНИМ!НЕГОВИЯТ  GSM :0896516449!ОТИДЕТЕ ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ В НЕГОВИТЕ НЕВЕРОЯТНИ СПОСОБНОСТИ!!!
Виж целия пост
# 93
преди 10ина години имаше една туркиня  в Русе - баба Райфе, тя беше адски добра в тоя занаят Hug
Аз се обезкосмявах по нейния метод, обаче след като си купих епилатор и спрях да се мъча

А как си махате от под мишниците или интимните части? Сами можете ли да се сгънете толкова? Shocked

А иначе разликата е, че чрез конеца се ексфолира и масажира кожата, новите косъмчета не врастват и не боцкат толкова, колкото от другите методи. Въпросната баба ми беше показвала как в следствие тези процедури няма нито един косъм никъде по тялото си Crazy
Виж целия пост
# 94
Преди десетина година, и на мен ми направиха такава процедурка, позната моя туркиня / те ги умеят тия работи/ ама много ме боля и е повторих, макар че сега ако има къде бих отново си направила защото е чисто.
Виж целия пост
# 95
Аз ходя при една козметичка от 10год.вече и тя също маха и с конец.Понякога ме е навивала и съм си махала с конец.Вярно, че май растат по-бавно. по принцип тя ми е казвала, че за лице е най-подходящо.

Мислех, че всички козметички  би трябвало да махат косми и с конец ? newsm78
Виж целия пост
# 96
Mай има изтрити мнения Rolling Eyes и ми губи нещо. Спомням си, че Хасан(ако не бъркам) се беше преместил, но къде?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 97
Mай има изтрити мнения Rolling Eyes и ми губи нещо. Спомням си, че Хасан(ако не бъркам) се беше преместил, но къде?! Rolling Eyes
                       Тц, Хасан си е там, Аббас се е преместил. Radoslava - 15 беше пуснала към 5-6 мнения с координатите на Аббас, само те са изтрити. Но гледам, че пак ги е пуснала  Mr. Green. Предполагам, че са близки  Whistling.
Виж целия пост
# 98
В София в кв.Слатина по този метод работи Абас Grinningмога да ви дам телефона му да се разберете,защото наскоро си смени салона Hug
Виж целия пост
# 99
NE NESAM BLIZKA S ABBAS! PROSTO AZ SAM NEGOVA KLIENTKA I SAM STRASHNO DOVOLNA ,HODILA SAM NA MNOGO MESTA , NO NAISTINA NQMA PO DOBAR OT NEGO!OTIDETE I 6TE SE OBEDITE SAMI!!!
Виж целия пост
# 100
NE NESAM BLIZKA S ABBAS! PROSTO AZ SAM NEGOVA KLIENTKA I SAM STRASHNO DOVOLNA ,HODILA SAM NA MNOGO MESTA , NO NAISTINA NQMA PO DOBAR OT NEGO!OTIDETE I 6TE SE OBEDITE SAMI!!!
Тук му е мястото да кажем - "гузен негонен бяга"...Пропуснала си да уточниш в какво е най-добър Аббас... Питам те,не за друго, а просто защото така публикацииката ти звучи двусмислено.А и тези удивителни и голям шрифт са по скоро средство за изразяване на лични чувства, отколкото на реални факти.Тоест, "звучиш" много истерично и хич не си убедителна. Коригирай се!
Виж целия пост
# 101
...В случая става въпрос за набиране на нови жертви и "опитни зайчета", върху които да се учи "неповторимият" Аббас...
                      Имаш ли някакви лични впечатления от Аббас? Ако да - можеш да ги споделиш.
                      Приятен път и на двечките във форума   bouquet - виждам че и на двете това са единствените ви публикации  Whistling.
Виж целия пост
# 102
А, не може да бъде, за първи път чувам и виждам такова нещо, изумена съм Shocked. Леле, не предполагах, че косми могат да се махат с конец... Ама забавно изглежда Wink . И не пищят - значи може да боли по-малко. Само не ми стана ясно с какво този метод е по-добър / по-лош от... пинсетата, да кажем (тя ми се струва като най-близка алтернатива)? В смисъл, има ли разлика? Сигурно има, щом цели студиа са посветени на това...
Виж целия пост
# 103
Да , метода е мн.добър когато е за лице, защото така се щади кожата и не се опъва толкова, както при колата.А за веждите стават направо перфектни!
Освен това хубавото е, че се премахват АБСОЛЮТНО всички косъмчета, дори и най-малките.

За болката - зависи, много бързо става, за да мога да преценя дали боли? newsm78Мен лично не ме боли.......въпрос на свикване................
Аз лично тези Абб....к,ви бяха не съм ги чувала, ходя при мойта си козметичка в Лозенец.Но повечето козметички също го могат.
Виж целия пост
# 104
...За болката - зависи, много бързо става, за да мога да преценя дали боли...
                       Мен честно казано при Хасан ме позаболя, но пък като си ги махам сама (пак с конец) май не усещам болка. Но може и да е защото доста време ги бях пооставила да поотлежат преди да отида при него Blush.
Виж целия пост
# 105
а някоя от вас знае ли защо са изгонили Абас от предишния салон в Слатина? Mr. Green Thinking
Виж целия пост
# 106
а някоя от вас знае ли защо са изгонили Абас от предишния салон в Слатина? Mr. Green Thinking
Чух от колежките му разни неща, но не съм сигурна дали всичко е истина. В салона има четири циганки и не им вярвам, Аббас изглежда различен от тях. Ако искаш да разбереш истината, най-добре му се обади лично, телефона му е 0896516449  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 107
мисля, че това не е по темата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 108
лили -  мисля си че влагаш много лично, когато заговориш за тоя Абас newsm78. а иначе мисля, че метода е доста екзотичен,въпреки че аз предпочитам фотоепилацията
Виж целия пост
# 109
Здравейте от доста време не писано по тази тема но въпреки всичко реших да пусна питане .Спешно ми трябва козметик/чка за оформяне на вежди в София след снощното си посещение при моята сега съм с половин вежда  Tired .Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 110
                       Ами иди при Хасан - на удобно място е. Обаче се консултирай с него преди да те започне, че поправките обикновено не са нещо лесно... и не е сигурно, че ще има желания резултат.
Виж целия пост
# 111
Благодаря много   bouquet,дали ще може координати на личния .Знам че няма да стане лесно защото първо ще трябва да се възстановят загубите  #Cussing out но ако има резултат чакането ще си заслужава
Виж целия пост
# 112
В Хиподрума има един фризъор,казва се Хасан.Намира се в бл.119,в един гараж,близо е до фотото и магазина за ароматерапия. Хасан на мен ми е махал косми на целите крака,на ръцете и много хубаво ми оформи веждите.Не е скъпо.А и дойде у нас,но не беше по-скъпо. Фризъорски салон "Багдад".
                      Тук ходих, мястото не е трудно на края на 'Прага' се пада... 4 лв струваха веждите, и пак толкова мустаците...
решила съм да отида, но нещо не мога да се ориентирам къде точно се намира салона  Rolling Eyes
                    http://bgmaps.com/  , търсиш в София 'ЖК ХИПОДРУМА БЛ.119'    bouquet. Аз съм подвела, щото не се пада края на 'Прага', а на 'Георги Софийски'... Което е продължението на 'Прага' всъщност...
Виж целия пост
# 113
Момичета ето още полезни клипове :  Peace

http://www.vbox7.com/play:ae4188ed
http://www.videojug.com/film/how-to-thread-eyebrows
http://www.youtube.com/watch?v=NK-QzPLgUTo
Виж целия пост
# 114
                         Благодаря   bouquet! Аз вече от такива филмчета се оправям сама вкъщи  Blush.
Виж целия пост
# 115
Виргиния    bouquet

а мен пък ми е още трудно не мога да свикна и карам с пинсетата , но се опитвам де  Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Виргиния   
а мен пък ми е още трудно не мога да свикна и карам с пинсетата , но се опитвам де  Mr. Green
                          За трудно - никак не е трудно, даже е много лесно. Само трябва да хванеш принципа. Аз от мързел минах на конец  Blush.
Виж целия пост
# 117
Леле, момичета, току-що, вдъхновена от темата, пробвах и се получи!!!  Grinning Много е лесно, момичето от клипа във в-бокс много добре го е обяснило.  Flutter Супер! А аз си мислех, че е сложна и бавна процедура  Crazy
Благодаря ви много, че ме светнахте  Hug
Виж целия пост
# 118
Леле, момичета, току-що, вдъхновена от темата, пробвах и се получи!!!...
                       Точно  Peace. Преди време пробвах, и не ми се получаваше, ама хич. Обаче един ден се зарекох, че ще го направя и туй то. За два часа станах почти специалистка  Blush. Сега пък съм се запънала, че ще гледам цветя, и поне едно ще оживее за период по-дълъг от 6 месеца, та да видим  Mr. Green.
                      Комплименти за теб, Yulichka    bouquet!
Виж целия пост
# 119
                       Ами иди при Хасан - на удобно място е. Обаче се консултирай с него преди да те започне, че поправките обикновено не са нещо лесно... и не е сигурно, че ще има желания резултат.

Ще бъде ли удобно и на мен да изпратите координатите ? Embarassed
Предварително благодаря за вниманието
Виж целия пост
# 120
На мен не ми се получава с дебелите и къси косъмчета. Rolling Eyes
Ако са тънки, и най-малките се махат супер лесно с конеца, но другите само се понакъдрят. Joy Сигурно го правя бавно или не достатъчно близо до кожата. newsm78 Някой да знае каква е цаката?
Виж целия пост
# 121
                        Твоят постинг е номер 119. Виж няколко преди него, в 112 е адресът   bouquet.

                        Juiciness, бързината не е проблем. Щом ти се накъдря, значи ги хващаш и си достатъчно близо до кожата, би трябвало от втория път да ти се получава, ако не от първия. Успех   bouquet!
Виж целия пост
# 122
Тази процедура е стар арабски метод за обезкосмяване Simple Smile
бул. Витоша N53.
Тони 9806248
Виж целия пост
# 123
не мога да разбера защо толко много се заяждате по тия форуми..... 1-во като се регистрираш нали се от някъде трябва да почнеш да пишеш мнения,2-ро не е нужно да се пишат безполезни работи хем искате помощ хем после лични отношения с абас.... нищо че това е писано отдавна просто и дори и да е така тва вас бърка ли ви.... баси гадните хора за едните може да е лично отношения за другите не и една като каже нещо и другите като някво "стадо" едва ли не... тъпо е
Виж целия пост
# 124
Къде в София мога да намеря човек, който да маха космите от ръцете, че с кола маски не ми се занимава Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия