Български филми?

  • 7 275
  • 47
Сега гледах "Бъди щастлива, Ани!" и се замислих и за други български филми. Вие за кои се сещате и знаете ли откъде мога да си сваля?
Виж целия пост
# 1
В DMCA-removal-from-Google има колекцията Златни български филми - просто го напиши в търсачката и ще ти излязат всички.
Виж целия пост
# 2
Аз съм голям любител на старите български филми. Събрала съм цялата колекция ДВД на "24 часа " с български филми  а каквото съм се сетила и го няма там си го дърпам от нета.
Виж целия пост
# 3
Дами канят
търси се съпруг за мама
с деца на море
Таралежите се раждат без бодли
Топло
Куче в чекмедже
Маргарит и маргарита
оркесър без име  Peace

Виж целия пост
# 4
И аз много обичам старите български филми. Известно време Диема+ даваше по някой български филм в неделния следобед. Уви, днес даваха мач... Sad
Виж целия пост
# 5
Това ме подсеща да питам какво стана с българското кино?  В последните 15-20 години ни натрапват помия след помия.. реват, че нямало пари. Аз пък забелязвам скъпи съвременни помии vs нискобюджетни шедьоври от онова време..
Виж целия пост
# 6
Минзухар, не знам кои шедьоври от едно време са нискобюджетни. За времето си те са били добре платени, с техника и декори, които са били на ниво.
Виж целия пост
# 7
Сега гледах "Бъди щастлива, Ани!" и се замислих и за други български филми. Вие за кои се сещате и знаете ли откъде мога да си сваля?

В замунда има много бълграски филми- "Дом за нашите деца", 'Всичко е любов", "Васко да Гама от село Рупча", "Невероятна история" и още много други.
Виж целия пост
# 8
Еххх, Всичко е любов, Брад Пит ряпа да яде, в сравнение с Иван Иванов там:) МНого ги обичам старите бг филми, от време на време се ентусиазирам да гледам и някой нов, но за мен са голямо разочарование.
Виж целия пост
# 9
Еххх, Всичко е любов, Брад Пит ряпа да яде, в сравнение с Иван Иванов там:) МНого ги обичам старите бг филми, от време на време се ентусиазирам да гледам и някой нов, но за мен са голямо разочарование.

Във "Нощем с белите коне" ми хареса повече. Но си беше голям красавец за времето.
Виж целия пост
# 10
Много ги хареснаме всички вкъщи и си гледаме честичко най-любимите. Може да е от възрастта ми, но едва сега започнах да проумявам идеята на някои от филмите - повечето съм ги гледала като ученичка и част от тях са ми изглеждали странни или скучни (например Адаптация и Преброяване на дивите зайци, Щурец в ухото). Сега преоткривам голяма част от филмите.
Като ги гледам, усещам колко добре са направени, диалогът върви леко, актьорите като че ли правят нещата без усилие, и идеите и режисьорите си ги бива.
 Много се надявам отново да се правят български филми, които да не копират чуждите, а да са си нашенски, правени за нас. От новите много ми харесва Шантав ден.
Виж целия пост
# 11
С удоволсвие се връщам към старите български филми. Новите са разочарование за мен. Актьорите играят прекалено изкуствено. Сега съм на вълна "Дом за нашите деца".
Виж целия пост
# 12
 А някой гледа ли вече новия филм "Шивачки" с Александра Сърчаджиева? Много искам да го гледам, дали го има някъде за сваляне?  newsm78
Виж целия пост
# 13
Това ме подсеща да питам какво стана с българското кино?  В последните 15-20 години ни натрапват помия след помия.. реват, че нямало пари. Аз пък забелязвам скъпи съвременни помии vs нискобюджетни шедьоври от онова време..
Скоро гледала ли си съвременен български филм? Скоро направен? Или реши просто да се изкажеш? Неподготвена?
Започни с "Бунтът на L". После се разпиши тук в темата? Ще го направиш ли? Просто от любопитство....

п.п. Шивачки още го няма. И аз го чакам.
Виж целия пост
# 14
С удоволсвие се връщам към старите български филми. Новите са разочарование за мен. Актьорите играят прекалено изкуствено. Сега съм на вълна "Дом за нашите деца".
Kъде го гледаш ... искам и азззз ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия