Каква порода е това куче?

  • 5 270
  • 27
Това стршно много ми прилича на шпиц или пумеранска/канадска лисица, но е супер малко за да е това. Дали някой знае породата на кучето? Да не е умален вид на породите?  newsm78

Виж целия пост
# 1
може да е овчарка-бонсай?
Виж целия пост
# 2
чихуахуа
Виж целия пост
# 3
Верно, че е кучка тая Парис. Не и знам породата, обаче.
Виж целия пост
# 4
Парис има чихуа-хуа, спред жълтата преса, която съм чела. Така че, предполагам, това е кучето.
Виж целия пост
# 5
чихуахуа  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Пък аз му знам и името даже - Тинкърбел. Сладко е, ама мяза на котка.
Виж целия пост
# 7
Ама това не е  май същото куче  newsm78 . А и въобще не прилича на чихуахуа. Или бъркам  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ама това не е същото куче  newsm78 . А и въобще не прилича на чихуахуа.

http://www.geocities.com/borsa_za_kuceta/Cihua-hua.htm
Има няколко вида чихуахуа-късокосмести,дългокосмести,аржентинско и на б... им г..а Mr. Green
Това на снимката на Парис изглежда още бебе.
Виж целия пост
# 9
Пък аз му знам и името даже - Тинкърбел. Сладко е, ама мяза на котка.

Ааааа, не Тинк е другото - пинчера.
За първи път я виждам с такова куче. Аз и не я заглеждам особено, не се интересувам от живота и ама.... Сега случайно попаднах на тази снимка и много ми хареса бебчето.
В момента търся мини порода куче за Коледен подарък та за това така съм се заинтересувала  Mr. Green

Ама наистина е много малко за чи хуа хуа.... Те сега почти на всяка порода са измислили мини и чайни пропорции та знам ли вече кое какво е....
Виж целия пост
# 10
kiara,попитай в някой от форумите на нейни фенове...Примерно тук.
Виж целия пост
# 11
Киара, вземи това. Не мога да си представя по-добро другарче от йорки. Обаче не му слагай панделки, че е много гейско бе. За мен 800 лева са стопираща цена.
Виж целия пост
# 12
Това стршно много ми прилича на шпиц или пумеранска/канадска лисица, но е супер малко за да е това. Дали някой знае породата на кучето? Да не е умален вид на породите?  newsm78



нещо бъркаш, това не е кучи, а мишка  hahaha
Виж целия пост
# 13
Прилича на дългокосместия вариант на чихуахуа.

В момента търся мини порода куче за Коледен подарък та за това така съм се заинтересувала  Mr. Green

Имай предвид, че са деликатна порода, изискват доста грижи.
 http://dog.bg/index.php

НЕ купувай домашен любимец от зоомагазин! Най-вероятно ще попаднеш на помияр с привидните белези на породата. Продавачът разбира се ще те убеждава до безкрайност в родословието на животното(което ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е съпроводено с номер и печат на федерацията по кинология на страната производител; за България - БРФК). Не че има лошо с безпородните животинки, само че от неправилна селекция (ако въобще са продукт на такава) при т. нар. "породисти" животни резултата е обикновено генетично обременено животно, което развива РЕДИЦА ХРОНИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ, от които страда до живот.
Виж целия пост
# 14
незнам какво е, ама е много сладко  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия