Светли (бежови) ... акита

  • 3 582
  • 11
Извинете, за заглавието, но не знаех как точнод а го опиша... Embarassed

От 2-3 дни малката сътворява само едни много светли, бежовички "съкровища". Мислите ли, че е нормално? АКо не е то на какво може да се дължи? Дали е сигнал за някакъв проблем?
Виж целия пост
# 1
Какво яде? Нови храни въвеждала ли си?

Бежови ли са или тебеширени? Миризма? Консистенция?
Виж целия пост
# 2
Съжалявам, но не поясних, че става дума за по-голямото дете. Не съм въвеждала нови храни. Яде си обикновените неща, които по принцип яде.
твърди са. светло бежови, не тебеширени.
Виж целия пост
# 3
Преди две седмици детето ми се оплакваше, че го боли коремчето и тогава имаше такива акита, цяла седмица. Повърна един път, после разбрах, че половината група в градината са с повръщане и разстройство, но той нямаше разтройство. Още два пъти е карал този вирус и тогава акаше светли \бели\ изпражнения. При нас се дължеше на това.
Виж целия пост
# 4
Миналото лято, когато Киро изкара гадния ентеровирус, също му бяха такива - по-светли от боза даже, и на консистенция бяха такива. Но щом не е това... не знам  newsm78
Виж целия пост
# 5
Щом не са тебеширени, няма голяма причина за притеснение, още повече, че няма други оплаквания. може нещо да го е раздразнило, дано премине тези дни. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
или е от храна или от проблем с черния дроб,което е малко вероятно за дете.На дъщеря ми и стават светли когатао прекалим с белите храни-мляко и др.
Виж целия пост
# 7
На дъщеря ми и стават светли когатао прекалим с белите храни-мляко и др.

И аз също съм забелязала, че сина ми твори подобни светли екземпляри, когато хапне повече млечни продукти...
Виж целия пост
# 8
Оправиха се... така че предполагам е било временно. Тя си пада по млечните произедния. Нищо чудно да е било от това. Благодаря ви! Simple Smile Просто досега не се е случвало и затова се притесних.
Виж целия пост
# 9
Миналото лято, когато Киро изкара гадния ентеровирус, също му бяха такива - по-светли от боза даже, и на консистенция бяха такива. Но щом не е това... не знам  newsm78
Преди около месец и дъщеря ми беше със същите симптоми , задържаха ни на болница , защото беше обезводнена.Направените изследвания изключиха салмонелоза , дизентерия и др. бактериални инфекции.Оказа се вирус - неуточнен (пишеше в епикризата).Още обаче периодично се оплаква от болки в корема- миналата седмица имаше още следи от ацетон в урината.Как доизлекувахте вашия вирус- какво даваш след лекарското лечение?Нашият личен даде само еспумизан при болка и каза да пие течности!
Виж целия пост
# 10
 newsm78
Виж целия пост
# 11

това по повод на кое е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия