До кога не се казва, че си бременна?

  • 28 826
  • 144
Здравейте, момичета  Hug  Ние с любимия още не сме казвали, че ще си имаме бебче (само на родителите съобщихме добрата новина) и сега започвам да се чудя... Чувала съм, че не се казва до края на третия месец... Обаче за до края на трети нормален ли става дума или за трети лунарен? До кога всъщност риска от спонтанен аборт е най-голям?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ти сериозно ли?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз разгласих новината точно 10 мин., след като видях резултата на теста. Мисля, че няма връзка между казването и спонтанния аборт.
Честито, радвай се и зарадвай и приятелите си с добрата новина.
Виж целия пост
# 3
Първо, честито!
Казва се, когато си поискаш! Peace
Виж целия пост
# 4
Казва се когато гинекологът потвърди бременността.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
честито!
аз знам че такова нещо се разгласява веднага ,че рано да проговори детето,но суеверия всякакви.аз такава голяма радост не можах да премълча и щом разбрах от лекаря че беб е където трябва бих тъпана Laughing
Виж целия пост
# 6
Честито и от мен!Няма значение кога.Има си хора,кьде много бьрзо научават тия работи.Успех!
Виж целия пост
# 7
Аз казах веднага, не страдам от тези суеверия. Ако нещо има да става, то ще стане, независимо казвам или не, така че...  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Четири-пет месеца нещо не се получаваше и като видях двете чертички, съобщих на всички, които смятах, че са ми близки. Толкова бях щастлива...
Виж целия пост
# 9
Аз ходех 2 дни ухилена до ушите.Нямаше как да скрия "че крия нещо".Е имах и понати на които доста по-късно казах,но по-рядко се виждахме с тях.
Виж целия пост
# 10
Честито! Лека и безпроблемна бременност!
Това за 3-я месец си чисто суеверие! Аз като виядях двете чертички си казах на най - близките ми веднага. От там нататък на работа колежката ми ме разконсперира също толкова рано (тя също беше бременна), а от там всички останали колеги на които нямах желания да давам сведения. До 3-я месец всички знаеха! Ако имаш нужда да споделиш направи го когато и да е!
 
Виж целия пост
# 11
Пробвай да видиш Simple Smile трай си пък като се изтумбиш яко виж докога ще минаваш за доволно похапнала  Laughing
Виж целия пост
# 12
Честито! Лека и безпроблемна бременност!
Аз пък знам, че бременност не се казва, а се показва...
Има хора с "лоши" очи...
Според мен изчакай до 12-13 г.с. поне, суеверна съм явно  Confused
Виж целия пост
# 13
Рискът е най-голям до 12г.с.
Виж целия пост
# 14
Пробвай да видиш Simple Smile трай си пък като се изтумбиш яко виж докога ще минаваш за доволно похапнала  Laughing
Joy

Аз бих си мълчала до последно, ако имаше начин, ама много рано взе да ми личи. Изобщо нищо общо нямат суеверията тук, просто се чувствах някак си...Абе, не исках да казвам.
А някои от познатите ми се досетиха веднага по това, че спрях тренировките и ме попитаха директно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия