Ежедневен грим покажете се.

  • 5 016
  • 61
Естествено търсих с търсачката и не успях да открия нищо конкретно. по-точно нищо от това което ме интересува точно:)
 Кажете какъв е ежедневният ви грим и има ли изобщо такъв. След измиването на лицето сутрин до работно място по какво оставате:) Само руж, само спирала, гланц, червило, ФТ, сенки? Или не? Или ако да -- какви? И.....ако имате снимки, моля пуснете, като отдолу поясните какво е използвано.
 Защо питам всичо това ли? Ами....защото искам да се науча да се гримирам добре и подходящо. Защото не обичам сенки, но пък вечер искам да сложа ама незнам как. И понеже понякога виждам тоооооооооолкова красиви лица, използвали само спирала и гланц, че се изчервявам на неграмотността си:) А не съм грозна!:))) Blush
Виж целия пост
# 1
Иначе ежедневният ми грим включва само спирала и червило, понякога и сенки.
Виж целия пост
# 2
Крем за лице, молив за очи, спирала и червило.
Виж целия пост
# 3
Спирала и гланц за мен.
Виж целия пост
# 4
Слагам само хидратиращ крем за лице, спирала, червило или гланц.
Понякога се рисувам по-обилно с пудра, сенки за очи.... въпрос на настроение и време.
Виж целия пост
# 5
Ползвам фон дьо тен, руж, спирала и червило  Peace
Понякога ако имам време и съм в настроение - тънка очна линия Simple Smile
Често слага и бежови сенки.. пак ако имам време...
Сега съм набарала едно червило точно като цвета на устните ми... Много добро решение за ежедневен грим  Peace
Виж целия пост
# 6
Снимайте се деееее, изровете някоя снимчица където сте с грима за който описвате. За неуките като мен е много по-лесно да го видят нагледно и да експериментират.
Какво да ви кажа...карам варицела в момента. Днес вече нищо не ме сърби и пъпките са хванали корички, но приличам като от рекламата на лептен. Затова си мисля за крим и красота. Нямам търпение да ми се махнат пъпките от лицето:( И е много гадно че точно тия на лицето на са с корички ( за да ги обеля Blush) ами са като вътрешни пъпки, само червени и подути:( Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Молив за устни + гланц или червило, и молив за очи. Понякога и сенки и пудра.
Виж целия пост
# 8
ФДТ, леки и семпли, ненатрапващи се като цвят сенки, черен молив, спирала, червило - това докато ходех на работа.
Сега за излизане през деня с детето мацвам само ФДТ, спирала и червило, понякога и черен молив.
Виж целия пост
# 9
Айде една снимка от мен

http://canas1.hit.bg/koja2.jpg
Виж целия пост
# 10
Ето ти тук съм и със сенки и молив и червло...явно музата ме била хванала :
Виж целия пост
# 11
Ето  Grinning
http://images19.snimka.bg/003805262-big.jpg
Виж целия пост
# 12
Ползвам фон дьо тен, руж, спирала и червило  Peace
Понякога ако имам време и съм в настроение - тънка очна линия Simple Smile
Често слага и бежови сенки.. пак ако имам време...
Сега съм набарала едно червило точно като цвета на устните ми... Много добро решение за ежедневен грим  Peace
Ще го споделиш ли с нас Praynig и аз си падам по естествените тонове на червилата.
Виж целия пост
# 13
Не знам при вас как е но аз имам чувството че сутрин лицето ми е още подуто от саня и при все че обичам много да се гримирам се ограничавам до пудра малко перли за свежест на лицето и червило или гланц.Повече слагам за вечерни излизания.Иначе ползвам минералната пудра на ейван пак техните перли и червило което ми попадне имам много но най сам доволна от на ревлон далготрайното.Напишете и вие повече за това което ползвате най-често имам в предвид като марка Grinning
Виж целия пост
# 14
О, чудесни сте !
Тони това е само безцветен гланц нали? Имаш ли нещо друго на устните? Моите май от многото червене ( от години все по едно червила си слагах постоянно), та си изгубиха цвета:( Сега ми се струва че само с безцветен гланц не изглеждам добре.
А кои марки са най-хубави? Чувала съм, че колкото по-лепкав, толкова е похубав и траен, вярно ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия