Някой дава ли на детето си витамини Sanostol

  • 5 643
  • 34
При последното ни посещение при нашата лекарка ни изписа мулти-витаминен сироп Саностол и вече започнахме да го пием.Искам да попитам какви са ви впечатленията от този сироп и след като се изпие правили се някаква пауза или веднага се започва нова опаковка?
Виж целия пост
# 1
аЗ ДАВАМ -  по препоръка на д-рката ни - 20 дни давам, 10 почивам... Нали  за мултисаностол става дума, че има някакво само санастол,, което е имуностимулант, не витамини...
Иначе витаминките сиропа - доста майки го дават - за ефект не знам - поне малчо го приема и то с удоволствие....
Виж целия пост
# 2
Аз съм давала на сина си, когато беше по-малък, по време и след боледуване за по-добро възстановяване. Мнението ми е изцяло положително, но имайте предвид, че влияе и на апетита, който определено нараства. 
Виж целия пост
# 3
И аз давам Мултисаностол доволна съм и аз давам 20 дена после 10-15 почивка и пак.
А има витамини Саностол те са на същата фирма, но са за по големи деца и се смучат  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз също давам този сироп , но по схема-редувам с имуностимулатор и почивка....
Виж целия пост
# 5
знаете ли от каква възраст може да се дава?
Виж целия пост
# 6
този сироп ми го е давала и моята майка ......спомена за него ми е много приятен, защото това беше едно от малкото вкусни неща, които помня ,че съм опитвала обаче......помня и как го криеха от мен в най-високия шкаф понеже хванех ли го половината шише заминаваше  Sick
Виж целия пост
# 7
аз давах и миналата есен-зима - та малкия беше на около 10-12м като почнах...1 чаена лъжичка на ден...сега пак по толкова давам...но може да се посъветваш и с педиатъра ви за по-сигурно....
знаете ли от каква възраст може да се дава?
Виж целия пост
# 8
Eve мисля че от навършването на 1 година
Виж целия пост
# 9
Аз също давам от този сироп-15 дни и 15-почивка.Той е за деца над 1 година.
Виж целия пост
# 10
Когато синът ми стана на 1 годинка му го купих и му давах известно време но сега съм спраля!
Виж целия пост
# 11
Аз съм давала на сина си, когато беше по-малък, по време и след боледуване за по-добро възстановяване. Мнението ми е изцяло положително


И при нас така Simple Smile Аз също много го харесвам Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 12
В момента каката го пие, на беба давам "Есберитокс". Предпочитам да хапват повече плодове, но каката ми е много трудна с хапването и се чудя от кво расте  newsm78
Виж целия пост
# 13
Доволна съм от този сироп. Двахме го миналата година за така нареченото "отваряне на апетита". Тази година правим курс от 20 дена. По принцип повечето педиатри са против витаминозните сиропи. И наистина е по-добре детето са си ги набавя от плодове-зеленчуци. Сега според мен е малко кризисен период и затова давам.
Виж целия пост
# 14
И аз давам-6 мл две седмици,после една почивка.Мнението ми е положително.И миналата година сме ги пили
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия