Бихте ли ме посъветвали?

  • 993
  • 4
Здравейте Д-р Слънчева! Имам един въпрос сега свършваме курса на Бронховаксома, т.е. и третия месец, изпили сме и едно шише Мултисаностол. С какво бихте ме посъветвали да продължа профилактиката през зимния сезон, защото малкия доста боледува и почти винаги се започва от гърлото, ако не кажа винаги. Питам вас защото не искам да му претоварвам и организма, а и не съм много добре запозната с медикаментите относно имунитета. Ще чакам вашите препоръки, защото си мисля че само витанимите не стигат за предпазване от болестите или поне по лекото им преминаване. Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Можете да продължите с IRS19 впръсква се по веднъж във всяка ноздра, а при хрева по 2 пъти. Можете да починете около 20 дни и отново да започнете да давате Мултисаностол.
Виж целия пост
# 2
А колко време се впръсква и почивали се? Това имуностимулатор ли е, ако може малко информация да ми дадете. Кога да започна с него в смисъл колко време след бронховаксома? И до кога ад продължа с него в смисъл до кои месец? Как действа на организна и по-точно как го предпазва като се впръсква с носа. Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Започнете след бронховаксона и след като свършите опаковката починете 1 м. Той има подобен на бронховаксона ефект- повишава имунитета на легавицата към бактериални инфекции, но има предимно локален ефект.
Виж целия пост
# 4
Добър ден, Д-р Слънчева! Медикамента, който ми препоръчахте IRS19 го няма никъде в града и в аптеките казаха, че не се внасял от доста време. Започнахме втора опаковка Мултисаностол и ако може да ми препоръчате нещо друго в замяна на това, което не мога да намеря. Да допълня, че веднъж седмично давам и Осцилокопциум. Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия