През какъв интервал от време пиете магнерот-а?

  • 3 078
  • 15
Изписаха ми Магнерот 3х1 заради неболезнени контракции.Пия го вече 2месеца горе-долу през интервал от 5-6ч.Сега обаче  позната ми каза ,че трябвало да се пие през 8ч.Моля,мамите кои са пили или пият да споделят на колко часа го пият.Притесних се за бебо.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
най-добре е да си питаш лекарката. На мен не ми бяха казали такова условие.
Виж целия пост
# 2
Минимум 4часа (8ч ми се вижда множко).
Виж целия пост
# 3
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.
Виж целия пост
# 4
Пиех го по 3 пъти на ден по 2 таблетки - сутрин, обед и вечер, не съм броила часове.
Виж целия пост
# 5
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.
Peace
Виж целия пост
# 6
Аз го пиех след хранене, не съм спазвала чак много точни интервали, просто сутрин, обед и вечер. Изкарах си бременността докрай, въпреки, че имах контракции от 4-ия месец.
Но все пак питай гинеколога ти.
Виж целия пост
# 7
И аз пих Магнерот от 5-я  месец и така до края по 4 таблетки на ден.
Лекарството не се пие през опеделени часове.
Познатия ти нещо бърка...не съм спазвала часове и имам жив и здрав син.
Пожелавам ти лека бременнот и раждане.
Виж целия пост
# 8
И аз го пиех сутрин,обед и вечер.Часови интервали не съм спазвала,а и лекарката не ми е казвала,нито пък съм го чела на листовката/поне нямам такъв спомен/.
Виж целия пост
# 9
пия го 4 пъти на ден и не под точен час.
Виж целия пост
# 10
Аз го пиех 3 пъти по 2 таблетки....
Виж целия пост
# 11
И аз го пиех по 3 пъти на ден, в началото по едно, а от 6 месец и по 2, че положението беше зле, но никога не са ми казвали да спазвам определени часове.
Виж целия пост
# 12
Пиех Магнерич /то е същото/ от 6 месец  3 пъти по 2 таблетки, не съм спазвала часове  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз го пия сутрин и вечер по 1 таблетка
Виж целия пост
# 14
Пиех го по 3 пъти на ден по 2 таблетки - сутрин, обед и вечер, не съм броила часове.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия