Новите продукти на L'Oreal Demag Expert

  • 1 714
  • 12


Някой ползвал ли ги е вече и има ли отзиви. На мен ми дадоха мостра на "Milk to toner 2 in 1", ползвам го втора вечер но не мога да преценя как ми понася все още, но мирише ПРЕКРАСНО  Laughing
Виж целия пост
# 1
И аз само мострата съм ползвала, но много ми хареса Wink
Виж целия пост
# 2
Може ли малко инфо за продуктите- за какво са, ориентировъчни цени.... Flutter
Виж целия пост
# 3
Аз имам зеленото, гел-пяната. Купих си за около 9 лв.
Харесва ми, даже доста!  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз имам черно-бялото. Почти го привърших вече. Много съм доволна, защото фон дьо тена ми се почиства много трудно а сега го свалям много по-лесно.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз си взех розовото-мляко и тоник 2 в 1.Използвам го вечер за почистване на ФТ. В магазина казаха, че било за суха и чувствителна кожа. Мирише хубаво и съм доволна от него. Взех го за 9.90 лв.
Виж целия пост
# 6
мойта кожа е смесена....дали става? да не омазнява прекалено newsm78
Виж целия пост
# 7
на мен лично не ми допадат тези продукти-нито един от тях.Просто нищо особено.Купих си измиващият гел,но даже и спиралата ми не успява да отстрани,а ми се размацва под очите.Даже бях по-доволна от гела на нивея
Виж целия пост
# 8
Не съм ги пробвала още ,ама съм им сърдита! Заради тез продукти изтеглят хепи дерма ,мусът за разгримиране....а толкова го харесвах.
Ако някой продукт от тези прилиа на муса,моля свиркайте!
И ако някой е виждал хепи дерма за нормална кожа също да свирка Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ползвам този,който е мляко и тоник 2в1,харесва ми. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз си купих зеления, който е с отмиване, обаче хич не ми хареса. Муса на Happyderm е в пъти по-добър (жалко, че е спрян). А този някак изсушава кожата, не почиства очен грим особено добре и най-вече след третото ползване кожата ми се зачерви и започна да щипе. Използвала съм хиляди продукти, но такъв ефект до сега не се беше получавал. По-добре си спестете 10-те лева.
Виж целия пост
# 11
почистващият гел си взех-не ми хареса,много мазна остава кожата
Виж целия пост
# 12
Аз си купих тоалетното мляко/черно с бяло/.Не съм доволна и на мен ми омазнява много кожата.От м-н Буржоа за 9лв. и нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия