Отвличане с рязане на пръст

  • 1 078
  • 10
Мафията не си поплюва...

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=201928
Виж целия пост
# 1
                     Или пресата? Кой знае...
Виж целия пост
# 2
Вилхелм Краус е сред най-богатите хора в България. Синът му - също.
Съобщиха го и по БНТ, а те не биха си позволили да раздухват невярна клюка.
Виж целия пост
# 3
А кой пръст е бил? И какво се очаква сега от нас?
Виж целия пост
# 4
Краус ли беше гробокопачът на БДЖ?  newsm78
Синът му май имаше автобусни фирми...
Тук става въпрос за малкия му син, явно има няколко.
Виж целия пост
# 5
А кой пръст е бил? И какво се очаква сега от нас?

Аз лично нищо не очаквам от теб.

Споделям с интересуващите се прясна новина, нещо, което, по мои спомени, не се е случвало до момента у нас. Отвлечен син на бивш министър, отрязан пръст, платен голям откуп... Съчувствам на човека, загубил пръста си. Но съм силно любопитна за бизнес историите зад това отвличане.
Виж целия пост
# 6
Случвало се е, преди 7 г в Бургас рязаха уши на абрихт за просрочен кредит.
Синовете на Краус печелеха всички търгове за маршрутки.
Виж целия пост
# 7
И по-лоши неща са се случвали. Имам отвличан и иzмъчван чичо, чийто биzнес наистина не е нещо особено интересно. Просто zа парите. Може би zатова ми е неприятен начина на представяне на "прясната" новина.
Виж целия пост
# 8
Пак добре че не са му отрязали оная работа. Пръста се преживява някак си ама другото....
Виж целия пост
# 9
                     Не ме интересува какъв е сина му, не ме интересуват и причините. Надявам се хората, които са го организирали и привели в действие да си платят скъпо.
Виж целия пост
# 10
Гадория  Confused
Засякох нещо по новините късно вечерта, ама се надявах, че  не съм разбрала (то така се и оказа, ама в друга посока - останах с впечатлението, че отвлечен и осакатен е самият Вилхелм К.).
Сигурно не е трудно да се установят извършителите - особено при вече платен откуп (в такива размери), но дали полицията ще се заинтригува доостатъчно?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия