Русенска модна къща "Монро"

  • 21 871
  • 34
Интересува ме някой знае ли към имат магазин(и) и на какви цени варират дрехите им! Някой може ли да помогне?

дизайнер: Милена Цончева
Виж целия пост
# 1
В София имат магазин на ъгъла на Денкооглу и Витошка
Виж целия пост
# 2
Цените им са от порядъка :поли 40-50, панталони - 50-70лв., рокли 60-80лв. Но не съм очарована от качеството на изработка.
Виж целия пост
# 3
aз имам блуза с къс ръкав-цена 34 лв. материята е трико и е хубава!
Виж целия пост
# 4
Предлагат ги и в други магазини, аз си купих рокля, трикотаж, много добре стои и топли, а после разбрах за тази марка.

Но десените са им  доста шаренки винаги.
Виж целия пост
# 5
Костюмите има са със страхотна кройка.
Виж целия пост
# 6
Имат хубави неща, но не винаги.
Виж целия пост
# 7
Взех си стахотна рокля за Нова година на Монро. Черна сатенена до под коляното, абсолютно изчистена.
Виж целия пост
# 8
А05 и аз си взех за нова година тяхна рокля също черна изчистена Grinning
страхотна кройка моята обаче е над коляното  Laughing определено имат страхотни модели
Виж целия пост
# 9
Колко струват, скоро не съм ходила в техен магазин,, а нямам нищо черно официално(по точно рокля ) в гардероба си?
Виж целия пост
# 10
Роклята беше 79 лв.
Виж целия пост
# 11
Аз няколко пъти съм ходила в техния магазин в София. Е, как един път не видях дрехата, която съм си набелязала в някое списание. "Монро" имат едни панталони и сака, чиито плат е на релефни кадифени правоъгълници. Същите панталони съм виждала в Oviesse  и още няколко магазина из София и Пловдив. Не знам същите модели ли са или платът е еднакъв, но не се учудвам да е 1вото, тъй като доста шивашки фирми шият дрехи за чужди фирми.
Виж целия пост
# 12
Имат хубави неща, но не винаги.
особено при нас, макар и русенска фирма в нашия магазин почти нищо няма Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Те по принцип нямат много голям избор на модели.
Виж целия пост
# 14
Преди имаха много хубави рокли
Сега обаче са всички един модел, само че в различни разцветки и то обикновено супер шарени
Някой бил питал в магазина не продават ли роклите,които ги има по каталога и списанията.Отговорът бил,че собственичката си шие хубавите модели за нея, но не ги продава. За реклама ги ползва.Много тъпо,щото по списанията красоти,в магазините боклуци Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия