Подарък за мъж?!?Моля помогнете с идеи!

  • 8 106
  • 40
Много ви моля да ми помогнете, защото вече не знам какво да избера... Мисля, мисля  smile3511 smile3506 smile3506 smile3511 и нищо не ми идва на ум!

Малко предистория - въпросния мъж и на мен ми е сравнително непознат - познавам го от месец само.
1. Зодия Козирог - знам, че жените това ще ме питате Simple Smile
2. Занимава се с интернет и компютри
3. На 28 години Simple Smile
... Не се сещам за друга информация, която евентуално ще трябва - ако има нещо - питайте
Иска ми се да го зарадвам за Коледа, може да не е нещо супер евтино, но да носи някакъв символ ... Да му напомня за мен! Да му е от полза, а да не е някакъв сувенир, който ще му стои у дома!


Още повече, че по Коледа мен няма да ме има и той ще го получи след заминаването ми!

Блъскам си главата и нищо не измислям!

Моля мъжете, които пишат тук да споделят какво би ги зарадвало! newsm17

И дамите също - някакви идеи за подаръци ?! Или дори - какво ще подарите на вашите си мъже?!  newsm17

Благодаря предварително !!!  smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 1
темата ти е страхотна аз също събирам идеи за подарък на 27 год. младеж

аз съм му подарявал (може да използваш някоя идея)
- козметични комплекти
- дискове (музикални)
- часовник
- бизнес куфарче (за работа)
- парфюм
- риза.

Ами това се сещам за сега  newsm78

Виж целия пост
# 2
А, сега кажи и какви са ви отношенията - приятелски, бизнес или любовни? Simple Smile Това също е от значение Wink
Виж целия пост
# 3
А, сега кажи и какви са ви отношенията - приятелски, бизнес или любовни? Simple Smile Това също е от значение Wink

Нещо средно между приятелски и любовни... За мен е по-скоро като приятел, за него аз съм по-скоро  като приятелка (думата гадже не ми е от любимите).
Виж целия пост
# 4
темата ти е страхотна аз също събирам идеи за подарък на 27 год. младеж

аз съм му подарявал (може да използваш някоя идея)
- козметични комплекти
- дискове (музикални)
- часовник
- бизнес куфарче (за работа)
- парфюм
- риза.

Ами това се сещам за сега  newsm78


Благодаря Simple Smile   Hug Hug Hug
Ценна идея с бизнес куфарчето Simple Smile ...
И парфюма  Hug Hug
Риза - малко трудно .... хич не се ориентираз що за номера носят мъжете и нямам никаква представа кое може да му стане .... и да му хареса!

А твоя 27 годишен младеж какво си му измислила?!
Бих могла да предложа нещо за подарък(по-скоро спомен, отколкото материален подарък)-уикенд за двама на хубаво място. Мога даже да предложа едно от местата, на които най-ми е харесало.

Виж целия пост
# 5
В ТСМите продават доста приятни козметични чанти за път-естествена кожа, мъжки и им викат Културташе  Laughing + плюс някоя пяна за бръснене или парфюм, бла-бла афтършейв - винаги влизат в употреба
чорапи  Mr. Green
Щом са ви по-близки отношенията-пуловер, обожавам да купувам пуловери за мъже.
Ако са ви много близки отношенията  Mr. Green пантофи  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
хубав кожен портфейл Peace

кожен колан

хубава риза
Виж целия пост
# 7
Напоследък купувам подаръци от Orange center на Графа - dvd концерти, книги албуми.
Виж целия пост
# 8
В ТСМите продават доста приятни козметични чанти за път-естествена кожа, мъжки и им викат Културташе  Laughing + плюс някоя пяна за бръснене или парфюм, бла-бла афтършейв - винаги влизат в употреба
чорапи  Mr. Green
Щом са ви по-близки отношенията-пуловер, обожавам да купувам пуловери за мъже.
Ако са ви много близки отношенията  Mr. Green пантофи  Mr. Green

Страхотно Франзела Калина, нападам ТСМите - хем и за мен бих си купила такава чанта за път - знаеш ли от колко време издирвам по козметичните магазини дали продават козметика с такива чантички!

Колкото до пуловера - идеално - да се сгуши в топлия пуловер в студената зимна вечер(и да свързва пуловера, топлината и мен  Embarassed Embarassed Embarassed много съм нескромна) - само дето се страхувам, че той не носи пуловери. Или поне не съм го виждала!

Виж целия пост
# 9
хубав кожен портфейл Peace

кожен колан

хубава риза


Портфейл - отлична идея Simple Smile! Ще разгледам!

Благодаря  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
моля Hug

има хубави качествени на една фирма срещу мейсънс магазина --петекс май беше-зад шератон
оттам съм взимала на мъжа ми ,готини са и не бяха толкова скъпи(говоря за мин.година)
Виж целия пост
# 11
моля Hug

има хубави качествени на една фирма срещу мейсънс магазина --петекс май беше-зад шератон
оттам съм взимала на мъжа ми ,готини са и не бяха толкова скъпи(говоря за мин.година)

Този магазин да не е някъде до кафето Музея?! Че нещо не се ориентирам.... Мейсънс го знам, ама Петекс...

Нищо - ще го намеря!

Пак - БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet

Много ми се иска да го зарадвам с нещо, защото няма да го очаква, а и ... все пак да е нещо, което може да използва в ежедневието си и да му напомня за мен.

Виж целия пост
# 12
ох ,извинявай фирмата не е Петекс,а PETEK 1855

срещу магазина на мейсънс е, малко по диагонал Wink
Виж целия пост
# 13
Аз съм подарявала какво ли не.Не обичам да подарявам дрехи на мъже.Обичам бижута,ако носи разбира се,часовници също.Портфейли,хубави ключодържатели ,писалки,запалки-винаги стилни обаче.Също така хубави ръкавели.И още милион неща.
Виж целия пост
# 14
Направи нещо...изплети му шал ... или пуловерче  Laughing

хубава шапка с козирка ... ваша снимка в хубава рамка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия