ВЪРПОС СВЪРЗАН С БЕБЕШКИТЕ КОЛИЧКИ?????

  • 635
  • 13
Здравейте мамчета! Имам един въпрос, който дано успея да ви задам, както трябва. Значи имаме зимна количка, която ни е подарена от едни приятели от Гърция. Напоследък, когато излизаме виждам, че тук зимните колички имат едни платове отгоре, които покриват цялата количка и пазят децата от студеното време. Нашата го няма това. Незнам дали, защото е от Гърция и там е по-топло, но го няма. Моля ако сте ме разбрали пишете ми дали мога да си намеря с размерите на количката нещо такова за нашата. Защото бебка е още на два  месеца и  ме е страх да не настине, защото е много крехка все още. Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Не е заради това, че е от Гърция, просто не всички колички го имат. Ние имахме такова само за бебешкото кошче за кола, а за самата количка - не. Да ти кажа честно, нито едното съм ползвала, нито другото щях да ползвам. Когато бебенцето е добре облечено и увито, няма опасност, това покривало не топли кой знае колко, че да държиш да го имаш, освен това от него почти нищо не виждаш. Не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за бързия отговор. Детето ти е страхотно. Може да ги запознаем с моята красавица, когато пораснат Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3
Нашата количка също нямаше такова нещо. Ако детето е добре облечено и завито мисля, че не е необходимо Peace
Виж целия пост
# 4
Вместо такова покривало може да си вземеш чувалче и така да седи в количката.
Виж целия пост
# 5
Вместо такова покривало може да си вземеш чувалче и така да седи в количката.

Точно така! Това покривало пази по-скоро от вятър, отколкото от студ или дъжд. Приятни разходки!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Ако все пак се притесняваш да извеждаш така бебчето,има си чувалчета за количка,моята приятелка си взе на Джордани и е много доволна!
Виж целия пост
# 7
Върши работа, когато вали или духа. Може направо да си вземеш един универсален дъждобран за количка и готово!  Peace
Виж целия пост
# 8
На мен лично ми беше по-спокойно, че детето ми е завито отвсякъде в зимния кош. С покривалото отгоре, студ/вятър не стигаше до него. Сега на лятната имам зимно чувалче, което също е вариант за колички, като твоята.
Виж целия пост
# 9
Върши работа, когато вали или духа. Може направо да си вземеш един универсален дъждобран за количка и готово!  Peace

Да, за мен е много практично, но не е фатално ако го няма. Peace
Виж целия пост
# 10
Върши работа, когато вали или духа. Може направо да си вземеш един универсален дъждобран за количка и готово!  Peace

 Hug
Виж целия пост
# 11
може и чувалче да си вземеш  Peace
Виж целия пост
# 12
Виж това върши страхотна работаhttp://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/966
Виж целия пост
# 13
Върши работа, когато вали или духа. Може направо да си вземеш един универсален дъждобран за количка и готово!  Peace

Да, за мен е много практично, но не е фатално ако го няма. Peace

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия