форми-букви?

  • 1 142
  • 6
да знаете къде в София мога да намеря формички във формата на букви, по възможност на кирилица  newsm78
или някакъв вид шаблони, които да използвам  newsm78

ако сте мернали някъде, споделете  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 1
В магазините на ТСМ имаше преди време.

Можеш да провериш и в "Двата щъркела" - там имат много формички.

Освен това има един тенекеджия до Женския пазар - при него съм намирала най-невероятни неща, а може и да ти изработи. Намира се от ляво по трамвайната линия, на около 50 - 60 м. от спирката на пазара.
Виж целия пост
# 2
ако не намериш формички, ползвай пластмасови букви- тези за първолаците, като шаблон
Виж целия пост
# 3
страхотни сте, много благодаря  Hug   bouquet днес или утре ще отида да потърся на тези места, в краен случай ще взема шаблони за първолачета  Peace   bouquet

а "Двата щъркела" къде се намира  newsm78 открих  Mr. Green на ул. Княз Борис I №55,  ул. Пиротска №17, ул. Съборна №7  Laughing
 
Виж целия пост
# 4
От нета изкарах тия адреси: София - ул. Княз Борис I №115; ул. Пиротска №17
Аз съм ходила само на тоя на "пиротска" - малък магазин, намира се отляво, като тръгнеш от Халите в посока Женския пазар, сравнително в началото на улицата.
Виж целия пост
# 5
А някой да знае къде във Варна, може да се намери формичка за мъфини, само че на сърчица, а не стандартните кръгли? newsm78
Виж целия пост
# 6
хм и аз от нета откирх адресите, ама нещо номерата ни се разминават   newsm78 като отида на място ще видим кой е прав  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия