Вода за новородени

  • 4 981
  • 96
Спорим по темата дали кърмените бебета се нуждаят от вода.Вие какво правите?
Виж целия пост
# 1
Не давах нищо докато кърмех, и още почти не пие вода, караме на сок и чай.
Виж целия пост
# 2
 В началото пробвах да му давам вода на моя син ,но той така и не поиска.Аз бутам шишето ,той-плюе,дори като е гладен.Постепенно спрях да преварявам и да предлагам вода.Вече е на 2м,но така и не поиска,явно от кърмата си набавя необходимото.
Виж целия пост
# 3
Вода на кърмаче няма нуджа да се дава. Само след кърмене с лъжичка, съвсем малко, колкотъо да му се изплакне устичката. Това се прави, за да се предотврати появата на млечница.  Peace
Виж целия пост
# 4
Кърмих малко и давах вода, но по-малко
Виж целия пост
# 5
Предлагала съм и на двете си деца, пият по малко, но пият. Кърмени са и двамата.
Виж целия пост
# 6
Не иска вода...давам му само чайче против колики мнооооого рядко когато много се присвива, но той почти не пие. Не мисля, че трябва да се дава вода на кърмаче Peace
Виж целия пост
# 7
Давала съм.Моето дете пие много вода от самото начало.
Виж целия пост
# 8
ами пробвах да му давамно той не искаше,така че докато го кърмих вода не е пил
Виж целия пост
# 9
докъто кърмих пиеше вода но след това отказа и досега не пие вода ка само на сок и чай
Виж целия пост
# 10
Предлагах му водичка, но той не искаше, така че си карахме само на кърма 5 месеца и половина!
Виж целия пост
# 11
Хранех с АМ, но вода не давах.
Ако детето не е захранено, т.е. ако е изцяло на мляко, няма нужда от вода.
След като захраних, започнах да предлагам, пропи на 1г. и 3-4 м.
Виж целия пост
# 12
Давала съм.Моето дете пие много вода от самото начало.
Peace
Виж целия пост
# 13
Докато кърмех не съм давала вода и на двете си деца!При предлагане отказваха, което значи, че не са имали нужда!
Виж целия пост
# 14
Давах й, но тя започна да пие по малко чак към третия месец. Бебчо си знае най-добре. До преди 20 години се е смятало че кърменото бебе няма нужда от вода.Може би има нещо вярно,след като повечето бебета на кърма отказват.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия