Ябълкови полумесеци

  • 1 260
  • 6
Ябълкови полумесеци


Продукти
•   2 яйца
•   1 ч.ч. захар
•   1 ч.ч. кисело мляко
•   2 ч.ч. орехи (счукани)
•   2 ч.ч. брашно
•   5 с.л. олио
•   4-5 настъргани ябълки
•   1 ч.л. канела
•   1 ч.л. сода
•   кората от половин лимон
•   пудра захар
•   
Приготвяне
Яйцата се разбъркват със захарта. Прибавят се и другите продукти, като содата се разбърква с киселото мляко и се прибавя така към сместа. Излива се в тава и се пече на 200º около 30 минути. След като поизстине, се реже с чашка с остри ръбове на лунички, които се поръсват с пудра захар
П.С. аз не настъргах ябълките ,а само ги нарязах на много ситно.

Виж целия пост
# 1
О нечовешко е момичета.Ще пиша на модераторите да ми ограничат достъпа до готварския Mr. GreenЩе стана 100 кила.
В къщи в момента има вече споменах другаде -  баницата и на Лео и на Морена защото не можах да реша коя е по хубава. Има и един кекс.
Щом свършат почвам тази красота. Мерси за хубавата рецепта  bouquet
Освен дружно тука които така любезно си разменяме рецепти под строй после на фитнес #Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Офффф с тия вкусотии, че и със снимки никога няма да отслабна  Mr. Green. Отивам да го правя и ще пиша после.
Виж целия пост
# 3
Изглеждат страхотно.Ще се пробват задължително.Обичам сладкиши с ябълки.
Виж целия пост
# 4
Нямате милост ей, засрамете се  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Добре, имам проблем. Пека вече 1 час, а като го набуча с клечка все още вътре е течно. Не е изгорял, направих го иначе абсолютно точно по рецептата, къде бъркам?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Когато има и прибавени плодове към тестяната смес, клечката за зъби е нормално да ти излиза влажна, според мен си печи по минутите дадени в рецептата. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия