За мъжа егоист

  • 6 262
  • 35
Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените, или по-скоро си е до човек, възпитание и светоглед?
Аз мисля, че природно им е заложено да са по-големи егоисти от нас, но има и изключения разбира се.
Ако сте твърдо убедени, че мъжа до вас е абсолютно себичен и егоист, граничещ с егоцентризъм бихте ли могли да съжителствате с такъв човек?
Виж целия пост
# 1
Това са долни инсинуации!
Виж целия пост
# 2
Това са долни инсинуации!
Кое?  Laughing
Няма инсинуации бе човек, просто въпросче.
Виж целия пост
# 3
Ние жените си ги правим такива, така си ги отглеждаме, първо при мама като е, после като му се и падне прегрижовна съпруга и ей ти на мъжле за чудо и приказ.
Виж целия пост
# 4
Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените,?
Да, определено!  Peace

Ако сте твърдо убедени, че мъжа до вас е абсолютно себичен и егоист, граничещ с егоцентризъм бихте ли могли да съжителствате с такъв човек?
Не! Зарязах един такъв екземпляр Sick.

Виж целия пост
# 5
Ние жените си ги правим такива, така си ги отглеждаме, първо при мама като е, после като му се и падне прегрижовна съпруга и ей ти на мъжле за чудо и приказ.

Абсолютно вярно, обаче как да разбереш, че като се грижиш за някой той ще ти се качи на главата, вместо да те оцени.
Виж целия пост
# 6
Що няма така да се грижи някой за мене...Mr. Green

Няма общ знаменател за всички мъже, има естествено такива екземпляри, но не бих казал че липсват и сред женското съсловие.
Виж целия пост
# 7
Чак такива задълбочени и пространствени заключения не мога да направя, щото не познавам всички мъже на света.
Виж целия пост
# 8
Смятате ли, че мъжете са по-големи егоисти от жените, или по-скоро си е до човек, възпитание и светоглед?
Аз мисля, че природно им е заложено да са по-големи егоисти от нас, но има и изключения разбира се.
Ако сте твърдо убедени, че мъжа до вас е абсолютно себичен и егоист, граничещ с егоцентризъм бихте ли могли да съжителствате с такъв човек?

да
не

Ние жените си ги правим такива, така си ги отглеждаме, първо при мама като е, после като му се и падне прегрижовна съпруга и ей ти на мъжле за чудо и приказ.

Абсолютно вярно, обаче как да разбереш, че като се грижиш за някой той ще ти се качи на главата, вместо да те оцени.

като не се поставяШ никога в положение на маловажност.
Виж целия пост
# 9
Никакви инсинуации няма тук. Доказано е, 4е жените имат май4ински инстинкт, ние сме природно обременени. Кой пове4е, кой помалко. За това и някой жени все попадат мъже егоисти, замолЮбиви, груби, прилага6ти насилие и про4ие. Много жени си мислят несъзнателно, 4е 6те ги превъзпитат и "вкарат в правия път".
Виж целия пост
# 10
Егоисти има и мъже и жени. Не знам кои са повече, защото не познавам всички хора. Как стават такива нямам идея, вероятно само грижите не помагат.
Виж целия пост
# 11
.понеже чуждия егоизъм ни засяга, ние го забелязваме. Липсата му (по-точно умереността му) остава незабелязана, защото не настъпва мазоли. Ако си жена - мъжете са егоисти. Ако си мъж - жените са егоисти (най-често между такива двойки се делят ресурсите).
.нивото на поносимост на чуждия егоизъм е различно и зависи от собствения такъв. Най-често.
Виж целия пост
# 12
Не, не смятам, че мъжете са повече егоисти от жените. Смятам, че егоизмът, както и много други други качества, са преди всичко човешки качества, а не полови. Wink
Има мъже егоисти и жени егоисти.

Виж целия пост
# 13
Абе егоисти има и мъже и жени, но мъжете определено ни водят много в класацията  Joy Joy Joy.
И че стигат в някои моменти до самовлюбеност и егоцентризъм пак си е вярно  #2gunfire
Пък ние горките само се самонавививаме и тормозим за това, без въобще на тях да им пука. Ама какво да се правим като сме "меки Марии" Laughing
Виж целия пост
# 14
Да, мисля, че егоизмът е присъщ на мъжете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия