Кога почнаха да ви целуват децата ви?

  • 1 565
  • 37
все показвам на моя син какво е целувка и го карам да даде "цунка" пък той си отваря устата и я нос захапва я ме улигавя  Mr. Green та така де кога получихте първата целувка о вашето бебе?    remybussi
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата, че мен пък ме смучат с цел целувка Joy
Виж целия пост
# 2
ами честно да си кажа отскоро съзнателно и правилно ме целува. Да кажем от 3 месеца. Преди това си отваряше устата и ме лигавеше. Сега си целува както си трябва. В повечето случаи иска да ме целува по устата, закото гледа от татко си... аз му подавам бузка, а той ми обръща главата.
Виж целия пост
# 3
От 1 месец ни целува по бузата или устата. Т.е беше на година и 3 месеца.
Виж целия пост
# 4
От около 18-месечен - звучни "мляскави" целувки  Heart Eyes по 100 пъти на ден  Heart Eyes
Дотогава - облизване със захапване  Laughing
Виж целия пост
# 5
беше на годинка и половина някъде Wink и само целувки по устата признава Wink
Виж целия пост
# 6
на 1г и 4 м е и още не ме е целувал както трябва- идва, гуши ме, отваря уста и или ме олигавя или ме захапва Laughing
Виж целия пост
# 7
След навършването на една годинка
Виж целия пост
# 8
На 1 год. и 2 мес. започна да си целува играчките, като си доближава устата до тях и казва звучно "МА"!  Mr. Green Тогава започна да мляска и нас...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Честно казано нямам вече спомен от кога започна да ни целува съзнателно по устните за целувка но все още продължава да го прави редовно и с голямо желание.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Преди 2 месеца -т.е на 1 и 4 м. Прави го ентусиазирано и в същото време гали с ръчичка по главата.
Виж целия пост
# 11
Ох, и аз с нетърпение чакам първата целувка, но като чета тук...още доста временце ще мине  Thinking
Виж целия пост
# 12
Малката е на 10 месеца и засега само си опира отворената устичка до бузата ми. Но за мен това си е целувка! Flutter
Виж целия пост
# 13
оххх много е садко да знаеш че детето ти изпитва същата потребност като теб да се целувате  Embarassedние за сега само се гуши но е мноооооооого хубаво Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Нашата целувка е близване с езиче! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия