Поръчки от igra4kite.com

  • 3 191
  • 5
Реших да споделя впечатления, негативни за съжаление за online пазаруването от igra4kite.com. Поръчката трябваше да дойде до 2 работни дни. Обадиха на другия ден вечерта към 19, да кажат, че утре ще доставят поръчката. Аз казах - ок и целия следващ ден ги чаках. Тъкмо се бях отчаяла, и вечерта в 18.30 се обадиха и казаха, че идват до половин час. Да, ама не. Момичето не се появи, не се и обади. На другия ден - събота ми звънна, да каже, че не намерила блока, защото имало мъгла  Shocked. И нямала телефон в нея и затова не се обадила да каже, че има проблем. Започна да ме разпитва как точно да стигне до блока, аз и казах, че най-лесно ще е да погледне на картата, но в крайна сметка се наложи да обяснявам. Донесе поръчката в крайна сметка, но цялата работа беше много непрофесионална. Плюс това едната играчка не беше опакована, беше в найлонова торбичка, а аз ги бях поръчала за подарък. ...Карай! Но се съмнявам, че ще поръчам пак.
Виж целия пост
# 1
Куриерката е била много заблудена. Laughing Аз не мога да си представя да няма телефон в себе си, аз съм поръчвала от много различни сайтове и винаги куриерът ми се обажда, ако ли не той, то от "централата", което значи пак, че има телефон и се е свързал с тях. Оплачи се от нея.
Виж целия пост
# 2
Куриера определено е бил зле. Аз също имах доставка от играчките и куриера ми се обади да пита за адреса. неприятното за мен беше, че не ми се обадиха или свързаха по и-майл да потвърдят поръчката и бях в неведение, а беше за РД на дъщеря ми. наложи се аз да им се обаждам да питам обработена ли ми е поръчката, има ли наличност и т.н.

Виж целия пост
# 3
Аз съм пазарувала от този сайт и съм доволна,но от друго бях шокирана.Пътувах в Германия по работа и реших да купя на малкият влакче за подарък.Нямах време и избора трябваше да направя само в един голям магазин.Там имаше дървено влакче и Лего.Реших,че дървеното ще е тежко за самолета и купих Лего.Влакчето там струва 89евро,а във въпросният български сайт 275лв.За 150евро му купих това влакче със всички възможни допълнителни комплекти релси,гари,мостове и т.н.,това беше условието на магазина за да ми направи още 10% ТО.Бях направо шокирана от разликата от 100лв само за основната композиция.Та нали и в немският магазин е със печалба.
Виж целия пост
# 4
калинка всичко което се внася в Бг е много по скъпо от колкото там където е произведено-  пюрета , беб. колички, играчки, дрехи - всичко което не е изчино произведено за нашия пазар е по евтино там!
Виж целия пост
# 5
калинка всичко което се внася в Бг е много по скъпо от колкото там където е произведено-  пюрета , беб. колички, играчки, дрехи - всичко което не е изчино произведено за нашия пазар е по евтино там!

Това категорично не е точно така.Има продукти в БГ, които се продават на по-ниски цени от тези в Европа например.За Чико зная,че за БГ има преференциални цени и са по-ниски от тези в западна европа поне за количките,но доколко е 100% вярно не мога да кажа.
Колкото до този сайт igra4kite.com цените на всичко са много по-високи от тези по магазините,а няма грам логика, тъй като навсякъде по света цените в интернет магазините са много по-ниски от тези на реалните магазини.Уви живеем в страната на абсурдите и твърде вероятно за това е така.Аз лично никога не съм и не бих пазарувала от този магазин, но това е мое мнение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия