за здрави зъбки

  • 1 522
  • 38
Към всички които вече имат или им предстои никнене на зъбки ,давахте ли нещо за по здрави зъбки.Имам предвид можем ли да повлиаем по някакъв начин на здравината на зъбите.
Моята стоматоложка каза че може да се дава флор когато започнат да избиват.
Когато попитах педито,каза,че въпроса е спорен едни го препоръчват,дръги не и не ми даде конкретен отговор
Виж целия пост
# 1
Нищо не давам на дъщеря си Peace
Аз,имам перфектни зъби,на баща и са отврат каквото стане-има шини,брекети,пък и холивудски ще сложим ,ако пък са толкова зле Mr. Green
Неонатолога,педиатъра и стоматолога ми казаха да не давам нищо Peace
Виж целия пост
# 2
Моето педи също не е привърженик на даването на флуор. Говорила съм и със стоматолог и неговото мнение е същото.
Виж целия пост
# 3
 на голямата давах до1.5год.след което спрях,а на малката изобщо Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Моето педи също не е привърженик на даването на флуор. Говорила съм и със стоматолог и неговото мнение е същото.
Peace

Нищо не давам  Wink
Виж целия пост
# 5
Не давам нищо  Peace
Виж целия пост
# 6
Давах известно време зимафлуор- капки. По препоръка на педиатъра Peace
Виж целия пост
# 7
Нищо не давам, но още от появата на първото зъбче започнах да мия със силиконово накрайниче и паста Nenedent ,предназначена за бебета без отмиване. Сега вече сме с четка и детска паста
Виж целия пост
# 8
Давала съм за кратко Зимафлуор.Бях много непостоянна,а след като прочетох малко за него го спрях нацяло.
Виж целия пост
# 9
Нищо не съм давала. Мислех, но ми казаха, че Зимафлуора за да има някакъв ефект, трябва да не се спира изобщо иначе няма смисъл. Сметнах, че в такъв случай не е необходимо изобщо да започвам.
Виж целия пост
# 10
Нищо не давам. Педиатъра изписа Зимафлор, но има толкова противоречиви мнения за него, че ме е страх да го давам.
Виж целия пост
# 11
Нищо не давам и не смятам да давам, от този флуор май само вреда, нищо хубаво не прочетох!!! Педиатъра ми също е на това мнение!!
Виж целия пост
# 12
Нищо не давам
Виж целия пост
# 13
Нищо не давам!
Виж целия пост
# 14
Нищо не съм давала на момчетата, на малката също. Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия